У фільмі “Дикість” мала бути інтимна сцена між Меттом Діллоном і Кевіном Бейконом

Фільм “Дикість” (Wild Things) 1998 року міг бути ще більше провокаційним, якби його творці залишили інтимну сцену між двома головними чоловічими персонажами. Вона планувалася за сценарієм.

Про це розповів режисер картини Джон Макнотон (John McNaughton) в інтерв’ю, присвяченому 25-річчю прем’єри. Виявляється, сценарист Стівен Пітерс (Stephen Peters) включив до сценарію еротичну сцену з поцілунком у душі між героями Метта Діллона (Matt Dillon) та Кевіна Бейкона (Kevin Bacon). Проте один із акторів (невідомо, хто саме) відмовився від неї.

“В оригінальній версії сценарію Метт заходить у ванну, щоб прийняти душ, а там стоїть Кевін, – розповів Макнотон. – Вони мали уважно подивитися один на одного, а потім раптово поцілуватися. Але ми не змогли цього зняти”.

За словами Макнотона, він любить сюрпризи та несподіванки у кіно, але цього разу сцена не відбулася. Кевін Бейкон висловив розчарування від того, що сцену не включили у фільм, тоді як Метт Діллон був більш ніж задоволений тим, що від неї відмовилися.

Нагадаємо, фільм “Дикість” розповідає про двох дівчат, які за допомогою героя Метта Діллона планують пограбування, а Кевін Бейкон грає детектива, який намагається їх зупинити. Кінцівка фільму пропонує несподіваний поворот сюжету, коли з’ясовується, що Кевін та Метт працювали спільно.

Ще в 2005 році і Бейкон, і Діллон коментували віддалену сцену, відповідаючи так, що було досить ясно, який актор не хотів зніматися в ній.

Проте, у фільмі був все-таки одностатевий поцілунок двох головних героїнь. З того часу кінопоцілунок Нів Кемпбелл з Денізом Річардсом регулярно потрапляє в рейтинги найяскравіших лесбійських поцілунків у кінематографі.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією