У Білорусі комуністи зібрались закрити неіснуючий гей-клуб

Наприкінці грудня Комуністична партія Білорусі висунула квірфобну ініціативу, пише канал «Білорусь головного мозку», передає Транс Коаліція.

Напередодні 100-ї річниці утворення СРСР (30 грудня) вони запропонували зробити Мінськ кращим і світлішим за рахунок закриття гей-клубів «Бурлеск» та «Игривый хоботок», чиї «ціннісні орієнтири не сумісні з традиційними цінностями білоруського народу».

Забавну ноту в новину вносить те, що клуб «Игривый хоботок», який так обурив комуністів, не існує. Журнал «Наша Нива» провів розслідування та з’ясував, що за вказаною адресою знаходиться приватна садиба, а фото, розміщене на гугл-картах, зроблено у петербурзькому барі «Резидент».

Журналісти припускають, що заклад був позначений на онлайн картах у 2021 році після треду в тик-току.

Транс-ініціатива TG House зробила заяву про дискримінаційність як самого висловлювання, так і ідеї ліквідації квір-закладів.

“Публічна заява про те, що нібито ціннісні орієнтири ЛГБТ-громадян не сумісні з традиційними цінностями білоруського народу – брехлива, містить ознаки ворожнечі”, – пише TG House. — «За пропозицією закрити клуб стоїть намір видалити ЛГБТ-громадян із життя білоруського суспільства, зробити їх невидимими, загнати під плінтус. Це чиста вода дискримінація».

Текст: Єва-Ліліт

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією