У Білорусі готують законопроєкт про заборону “ЛГБТ-пропаганди”

У Білорусі почали розробляти законопроєкт про адміністративну відповідальність за ЛГБТ-пропаганду і чайлдфрі.

12 вересня на пресконференції в Мінську старший прокурор відділу з нагляду за виконання законодавства про неповнолітніх і молодь Генеральної прокуратури Роман Сидоренко повідомив про вжиття заходів щодо розроблення законопроєкту про адміністративну відповідальність за “пропаганду нетрадиційних відносин“. Він зазначив, що в законопроєкті буде враховано “пропаганду нетрадиційних сексуальних стосунків, зміни статі, педофілії та чайлдфрі“.

Крім того, Роман Сидоренко також заявив, що фахівці Міністерства охорони здоров’я та Міністерства освіти вже цього року розпочнуть впровадження занять “Основи сімейного життя” у шкільні навчальні програми. Цей курс буде спрямований на зміцнення готовності підростаючого покоління до створення сім’ї та ефективної участі в суспільному житті.

“Це дасть змогу захистити дитину від можливих злочинних дій і нівелювати зусилля окремих західних країн зі згубної пропаганди нетрадиційних сексуальних стосунків, зміни статі, педофілії та чайлдфрі”, – додав представник Генпрокуратури.

За словами Сидоренка, вести такі заняття будуть фахівці “з високими моральними та етичними якостями

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією