Творчиня лесбі прапора бездомна і краудфандить на нове житло

Авторка одного з найпоширеніших прапорів лесбі прайду запустила краудфандинг, щоб допомогти оплатити житло, після того як оголосила в соціальних мережах, що стала бездомною.

Австралійська небінарна лесбійка Емілі Гвен створила Sunset Lesbian Pride прапор у 2018 році.

Прапор складається з семи смуг у градієнті від помаранчевого до рожевого, кожен колір представляє один з аспектів життя лесбійської спільноти.

На сайті Гвен зазначено, що кольори відсилають до гендерної неконформності, незалежності, спільноти, унікального ставлення до жіночності, спокою і миру, любові, сексу і жіночності.

Але 19 жовтня, перейшовши на соціальну мережу X, яка раніше називалася Twitter, Гвен опублікувала зображення прапора з написом “Вгадайте, хто бездомний”.

Пост, підписаний “Ось як я справляюсь”, містив посилання на краудфандингову платформу Ko-fi, яка залишається відкритою для пожертвувань.

Один з прихильників написав: “Дуже дякую за виготовлення прапора. Бажаю вам всього найкращого в отриманні житла”.

Інший написав: “Мені шкода, що ти через це проходиш, дякую тобі за все, що ти зробила для ЛГБТК+ спільноти”.

Під постом Гвен у “Х” багато хто висловив співчуття, а інші побажали їй удачі в пошуках нового дому.

“Цього тижня я спала на матраці на підлозі у мого друга. Він допомагав мені з заявками на оренду житла, возив мене на інспекції та зустрічі з людьми в гуртожитках”, – написала Гвен 21 жовтня.

Прапор лесбі прайду Лабрис був першим у своєму роді, створений у 1999 році графічним дизайнером Шоном Кемпбеллом, цисгендерним геєм.

Лесбі прапори часто адаптуються, або змішуються з іншими прапорами, або з яскраво-червоним поцілунком у кутку, що символізує лесбійок з помадою на губах.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією