Трейлер і перші фото нового квір-проєкту Netflix – Glamorous

Netflix поділився першими фото і трейлером квір-серіалу Glamorous, зйомки якого анонсувалися ще 2018 року. Невдале шоу телеканалу CW переїхало на Netflix рік тому, повністю змінивши акторський склад, головною зіркою якого стала Кім Кетролл.

У шоу, крім Кетролл, зайняті – Бен Дж. Пірс, також відомий як Міс Бенні, Зейн Філіпс, Майкл Розен, Джейд Пейтон, Аїша Гарріс і Грем Паркхерст. Кетролл грає косметичну магнатку Мадолін Аддісон, яка наймає експерта, що не відповідає гендерним “традиціям”, Марко Мехіа (Міс Бенні), щоб вдихнути нове життя у свій бренд “Glamorous”.

Для Марко це його “перший шанс зрозуміти, чого він хоче від життя, хто він насправді, і що для нього насправді означає бути квір”, свідчить офіційний синопсис проєкту, прем’єра якого відбудеться на Netflix 22 червня.

Netflix став володарем “Glamorous” рік тому. Новаторський серіал від Деймона Ваянса-молодшого спочатку планувався на CW. Анонс про його вихід був зроблений ще в листопаді 2018 року. У 2019 році був знятий пілотний епізод за участю Брук Шилдс і Пейтон Ліст у головних ролях. Однак CW вирішив не продовжувати і не скасовувати серіал, залишивши його в підвішеному стані. У квітні 2022 року проєкт був реінкарнований і переїхав на Netflix, який замовив повний сезон.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією