Трейлер драми “Колір пурпурний” розчарував квір-глядачів

Квір-спільнота насторожено поставилася до трейлера ремейка фільму “Колір пурпурний”.

Напередодні з’явився трейлер нового фільму “Колір пурпурний” (The Color Purple). Це екранізація роману Еліс Вокер 1982 року. Оригінальний фільм “Колір пурпурний” 1985 року, заснований на романі Вокер, удостоєному Пулітцерівської премії, був знятий Стівеном Спілбергом. Його дуже цінує квір-аудиторія. Це один із найвидатніших фільмів в історії кіно, який обережно показує чорну квір-культуру, що все ще велика рідкість на екрані.

Ажіотаж навколо нової екранізації багато в чому зумовлений акторським складом, що включає Фантазію Барріно і Даніель Брукс. Вони відтворюють свої ролі на Бродвеї. А також участю Колмана Домінго і Тараджі Генсон.

Трейлер, який було випущено минулого тижня, має чудовий вигляд. Костюми, гра акторів, музика – все на місці, і очікування великі.

Але з трейлера, зазначає “Pride”, зникло щось важливе… Мова про квір-орієнтацію оригінальної версії. Нова екранізація ідеально підходить для відтворення оригінальної квір-концепції Вокер, яка включає любовну історію між Селі (Барріно) і Шуг (Генсон). Однак, на неї немає навіть натяку в трейлері – фанати розчаровані.

Прем’єра фільму “Колір пурпурний” відбудеться в кінотеатрах 25 грудня. Тоді, ймовірно, і дізнаємося, що до чого. Або з нового трейлера.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією