Трансгендерні люди – найкомунікабельніші на побаченні

Оскільки перехід зазвичай є публічним процесом, трансгендерні люди, здається, розуміють, як вести інтимні розмови з людьми про себе і таким чином висловлювати свої бажання та очікування.

Нове дослідження показує, що коли доходить до відносин ЛГБТК+, спілкування має вирішальне значення. А коли справа доходить до спілкування, трансгендерні люди лідирують.

Компанія Hinge опитала понад 14 000 представників ЛГБТК+ та зібрала їхні відповіді.

Страхи ЛГБТК+

Компанія виявила: ймовірність того, що бісексуали ніколи не зустрічалися з гомосексуальними людьми та відчувають «страх дослідження», втричі вища, ніж у інших представників ЛГБТК+, які ходять на побачення.

Найбільшою перешкодою для знайомств ЛГБТК+ у 2022 році була відсутність спілкування. 57% респондентів вказали на проблеми зі спілкуванням.

Трансгендерні люди лідирують у заохоченні відкритого спілкування серед ЛГБТК+

Через ймовірність неправильного розуміння ідентичності транс*персон, вони спілкуються більш активно. Щоб переконатися, що цілі побачення збігаються.

Понад 70% трансгендерних людей кажуть, що перед першим побаченням вони визначають, яких стосунків хочуть. Викладаючи свій кращий стиль стосунків перед особистою зустріччю, партнери можуть встановити очікування від спілкування.

«Тому вони з більшою ймовірністю спілкуватимуться до побачення та після побачення»: Мо Арі Браун, ліцензований терапевт і експерт Hinge з питань комунікації.

Браун — експерт із психічного здоров’я, який працює з трансгендерними людьми. Він працює з ЛГБТК+ людьми, парами та сім’ями, щоб допомогти їм знайти себе та полюбити себе.

“Існує так багато неправильних уявлень про гендерну ідентичність і, знаєте, про те, як ми живемо і як ми любимо”, – говорить Браун. «Ми досить регулярно стикаємось із такими розмовами. Крім того, я думаю, що трансгендерним людям, швидше за все, також доводилося мати багато інтимних особистих розмов з усіма людьми у їхньому житті. Від роботи до місця, де вони ходять до школи, з ким перебувають у сім’ї та спільноті. Гендерні переходи є досить публічними, важко приховати такі зміни».

А поговорити?

Коли справа доходить до другого побачення з кимось із ЛГБТК+ спільноти, 89% респондентів вважають, що перше побачення було успішним, якщо відбулася гарна розмова. Крім того, дослідження показало, що хороша розмова подвоює шанси на друге побачення більшою мірою, ніж фізична близькість.

Намагаючись не сказати комусь, що вони більше не зацікавлені, деякі люди уповільнюють та скорочують свої відповіді, перш ніж повністю зупинити спілкування, сподіваючись, що це не образить іншу людину.

У звіті показано, що 79% ЛГБТК+-людей не вважають розумні аргументи найважливішим аспектом побачень. Але ухвалення розбіжностей — важливий крок на шляху до завершення стадії розмови. Люди можуть будувати справжні стосунки, навчившись долати свої розбіжності на шляху до кращого спілкування.

«Коли я думаю про успішні стосунки, я не думаю про стосунки, в яких немає конфліктів, — каже Браун. «Я думаю про відносини, в яких конфлікти вирішуються дуже добре. Як терапевт я витрачаю багато часу, намагаючись допомогти людям зрозуміти, що конфлікти обов’язково відбудуться. Таким чином, йдеться про ухвалення неминучості конфлікту. Але про розуміння того, що коли вони трапляються, все залежить від здатності кожної людини вирішити ці конфлікти».

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією