Трансгендерна дружина військового стала “Міс Меріленд”: хто така Бейлі Енн Кеннеді, яка може здобути титул “Міс США”

Учасниця американских конкурсів краси Бейлі Енн Кеннеді стала першою трансгендерною володаркою титула “Міс Меріленд”. Тепер дружина військового зможе поборотися за звання “Міс США”.

Як пише Marca, Бейлі не лише стала першою трансжінкою-переможницею конкурсу краси в штаті, а й першою учасницею азійського походження, яка завоювала корону. OBOZ.UA розповість більше про красуню.

Бейлі Енн виповнився 31 рік, хоча раніше участь в змаганні могли брати моделі, яким ще немає 28 років. Для цьогорічної переможниці камбоджійського походження корона – це не лише особистий здобуток, а й можливість просувати інтереси ЛГБТК+ спільноти.

“Я сподіваюся, що моя перемога відкриє деякі двері, відкриє серця людей, щоб вони побачили, що існує безліч аспектів ЛГБТ-спільноти. Я сподіваюся, що зможу зробити позитивний внесок у суспільство, змінивши його на краще”, – сказала американка.

У цьому році оргкомітет “Міс Всесвіт” вирішив зняти вікові обмеження для учасниць, відкривши більше можливостей для жінок після 28 років.

Бейлі Енн в 2019 році одружилась з військовим. Вони мають двох собак, часто подорожують та займаються громадською діяльністю.

Раніше OBOZ.UA писав, що перемогу в конкурсі краси “Міс Алабама” здобула 23-річна модель plus size – Сара Міллікен. Після офіційного оголошення результатів на День подяки вона стикнулася з великою кількістю хейту.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар