Транс-людина щодня стрибає у крижаний океан, щоб зібрати кошти на операцію

Щоб не чекати роками безкоштовного медичного обслуговування, британська транс-людина вирішила щодня стрибати у крижану воду, щоб зібрати достатньо грошей.

22-річний Колбі-Хьюго Маклеод, не маючи можливості платити зі своєї кишені за лікування, намагається зібрати близько 3500 фунтів стерлінгів на операцію у Стамбулі.

Він робить це, щовечора стрибаючи в крижаний океан, голячись і наносячи віск на волосся на тілі і долаючи десятки миль на велосипеді – все це відбито в його TikTok.

Багато перешкод не дозволяють трансгендерам отримати необхідне безкоштовне медичне обслуговування в рамках Національної системи охорони здоров’я (NHS). Дискримінація та затримки перетворили гендерно-підтверджуючу охорону здоров’я в NHS на болісне очікування.

Спеціалізована медична допомога для транс-британців надається клініками гендерної ідентичності NHS (GIC), які, як попереджають експерти, не мають достатніх ресурсів та перевантажені.

І це для першого візиту. Із цього моменту кожна наступна зустріч часто проводиться з інтервалом на рік. Таке перебування у підвішеному стані порівнюють із катуванням, йдеться у позові проти NHS щодо часу очікування.

Маклеод, який переїхав до Південного Ейршира в Шотландії з Блекпула, Англія, торік, з 2017 року знаходиться в списку очікування GIC партнерства Лідса та Йорка. За даними NHS, клініка в даний час записує на прийом 3157 осіб. вказано у червні 2018 р.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією