Трамп ігнорує Місяць гордості на користь більш широкого звернення до ЛГБТК-виборців

Кампанія Байдена відзначила Місяць гордості бліц-рекламою, інтерв’ю та зустрічами з місцевими ЛГБТ-спільнотами та видатними діячами, щоб спробувати мотивувати виборців напередодні листопада.

Кампанія колишнього президента Трампа використовує зовсім інший підхід.

Кампанія Трампа не зробила нічого конкретного для відзначення Місяця гордості, що нагадує багаторічну практику, коли Трамп, перебуваючи в Білому домі, не видавав прокламації про визнання місяця святкування для ЛГБТК-спільноти.

Замість цього Трамп і його союзники роблять більш широку заяву про те, що його політика в галузі економіки та кордонів піде на користь ЛГБТК-американцям так само, як і іншим спільнотам, навіть незважаючи на те, що колишній президент нападає на трансгендерних спортсменів і обіцяє скасувати захист студентів-трансгендерів, запроваджений адміністрацією Байдена.

«Знизивши інфляцію і вартість життя, що стрімко зростає, скоротивши податки і відновивши закон і порядок у наших громадах, програма президента Трампа на другий термін створить безпечнішу і більш процвітаючу Америку для ВСІХ американців, незалежно від статі, сексуальної орієнтації, раси, релігії чи віросповідання!» заявила прес-секретарка кампанії Трампа Кароліна Левітт.

Республіканці та представники кампанії Трампа заявили, що робота з ЛГБТК-виборцями буде децентралізована і не буде зосереджена на Місяці гордості, натомість покладаючись на коаліційні групи, які протягом кількох місяців будуть доводити, що виборці будь-якого походження, статі та сексуальної орієнтації живуть краще за часів адміністрації Трампа, ніж за адміністрації Байдена.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар