Торонто відкриває перший притулок для дорослих представників ЛГБТ спільноти

Міська влада Торонто, Канада, спільно з організаціями The 519 і Homes First Society відкриває тимчасовий притулок у західній частині міста, в якому зможе розміститися до 20 осіб.

За словами мерії, притулок насамперед надаватиме тимчасове житло ЛГБТ з упором на транс-жінок, повідомляє сайт cp24.com.

“Працюючи з організаціями The 519 та Homes First, місто буде просуватися вперед у досягненні нашої мети з розробки кращих, більш інклюзивних стандартів для притулків, у центрі яких – безпека, благополуччя членів спільноти ЛГБТ. Ми хочемо, щоб у кожного був доступ до безпечного притулку , і цей спеціальний сайт допоможе у цьому, а також допоможе мешканцям отримати постійне житло”, – заявив мер Джон Торі у прес-релізі від 30 листопада.

Згідно з заявою адміністрації Торонто, новий притулок став результатом багатомісячної роботи після консультацій із більш ніж 150 членами спільноти, які мають життєвий досвід бездомності, а також постачальниками послуг.

Притулок фінансується містом, управляється товариством Homes First та підтримується організацією The 519. Homes First Society надає доступне, стабільне житло та послуги підтримки, а The 519 – це мультисервісне агентство для ЛГБТ.

Міська влада повідомила, що виділила 519 30 000 доларів США на розробку комплексної програмної моделі притулку, а також одноразову стартову суму в розмірі близько 121 000 доларів США на початковий ремонт приміщення. Місто також надає річний операційний бюджет, який не розголошується.

Згідно з Оцінкою потреб вулиць Торонто на 2021 рік, близько 12% людей, які відчувають бездомність у Торонто, ідентифікують себе як ЛГБТ, і ще більша частка молоді (26%) має таку ідентичність.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією