Том Хенкс вважє за неможливе зйомки фільму «Філадельфія» без участі ЛГБТ-акторів

В інтерв’ю The New York Times дворазовий лауреат Оскар Том Хенкс обговорив можливість зняти драму Філадельфія в наші дні. За словами актора, робити це без участі ЛГБТ-акторів було б неправильно.

Сюжет фільму 1993 року розвивався довкола юриста Ендрю Беккетта, який був змушений приховувати свою орієнтацію та позитивний ВІЛ-статус. Коли колеги по роботі все-таки розголошують його діагноз, Беккета звільняють, і він подає до суду за дискримінацію на робочому місці. В основу картини було покладено реальну історію.

«Чи може гетеро-чоловік зіграти головного героя зараз, як я колись? Ні, і це правильно. Весь сенс “Філадельфії” полягав у тому, щоби не боятися. Одна з причин, чому люди не боялися цього фільму, полягала в тому, що гея грав я. Ми вже давно не в тому становищі», – каже Хенкс.

Актор отримав свою першу “оскарівську” статуетку за роль у картині. Фільм поставив режисер Джонатан Демме («Мовчання ягнят»). Партнерами Хенкса зі знімального майданчика виступили Дензел Вашингтон та Антоніо Бандерас.

Новий фільм за участю Хенкса, байопік “Елвіс” вийде у прокат США 24 червня.

Джерело

 

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією