Том Дейлі та Дастін Ленс Блек знову стали батьками

Британський стрибун у воду Том Дейлі, один із вундеркіндів сучасного олімпізму і володар трьох медалей, уже кілька років у різних інтерв’ю висловлював бажання знову стати батьком, щоб подарувати молодшого брата або сестру своєму первістку Роббі, п’ятирічному синові і плоду міцного шлюбу з оскароносним сценаристом Дастіном Ленсом Блеком.

Пара нарешті здійснила свою мрію: минулого тижня народився маленький Фенікс Роуз, про що можна судити за коротким текстом, який вони обидва опублікували в середу в розділі оголошень газети The Times, традиційно використовуваної британськими селебреті для оголошення про шлюб або інші радісні новини з їхніх більш особистих сфер.

“28 березня у Томаса Роберта Дейлі і Дастіна Ленса Блека народився хлопчик на ім’я Фенікс Роуз”, – йдеться в повідомленні.

Друге батьківство пари, як і перше, стало можливим завдяки сурогатному материнству, яке, найімовірніше, було проведене у США. 28-річний спортсмен пояснив тоді, що цей метод має більший юридичний захист як для сурогатної матері, так і для батьків у Сполучених Штатах, ніж у його рідній Великій Британії.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією