Тіа Волтерс, Містер Ведмідь Нова Зеландія 2024

Конкурс “Містер Ведмідь Нової Зеландії” відбувся 2 лютого в клубі Phoenix в Окленді в рамках святкування Ведмежого Тижня в Новій Зеландії (який щойно завершився 6 лютого). Після доброзичливого змагання перемогу здобув Тіа “Ведмідь” Волтерс, і ми пропонуємо вашій увазі розмову з ним.

BWM: Вітаємо з перемогою, Тіа! Розкажіть нам трохи про свій досвід?

Тіа “Ведмідь” Волтерс: Кіа Ора, привіт! Я Тіа, також відомий на Аотеароа в Новій Зеландії як Ведмедик Тіа. Я маорі, корінний народ Нової Зеландії. Я заручений з моїм люблячим партнером Майком і є вітчимом двох хлопчиків.

У 2020 році я балотувався на звання “Містер Гей Нової Зеландії” з кампанією на підтримку тілесного розмаїття та бодіпозитиву. Того ж року мене оголосили Mr. Gay NZ Congenitally.

За фахом я барбер і працюю ним уже 10 років. Я з маленького містечка за 2 години на північ від Окленда, яке називається Те-Копуру, що є дуже прибережним і сільським містечком з фермерським життям. Зараз я проживаю в Окленді.

BWM: Коли і як ви відкрили для себе спільноту ведмедів?

Тіа: Я відкрив для себе спільноту ведмедів, коли мені було 18 років, в Urge Bar, єдиному ведмежому барі в Новій Зеландії, а також через New Zealand Falcons – регбійну команду для геїв та інклюзивних людей тут, в Окленді. Я також просто знав, що мені подобаються чоловіки ведмежого типу, як тільки я відкрив себе і свою сексуальність.

BWM: Чи можете ви розповісти нам трохи про новозеландську ведмежу сцену? Наскільки вона велика? Які ваші улюблені бари та події?

Тіа: З мого досвіду та зв’язку зі спільнотою Aotearoa New Zealand Bear, я можу сказати, що це заспокійлива, добра, любляча, підтримуюча і просто чудова компанія хлопців. Сцена Bear NZ не надто велика, але це чудова сцена, частиною якої я є і яку тепер представляю.

У нас був бар в Окленді, в Центральному діловому районі (CBD), який називався Urge (про нього ми вже згадували вище). Це був чудовий бар, там завжди було весело. Це було місце для післяматчевих випивок, коли я грав за NZ Falcons, там ніколи не було нудно. Urge закрився, але заходи Urge все ще проводяться.

У нас в Новій Зеландії є Ведмежий тиждень, який проводиться в Окленді наприкінці січня або на початку лютого, і він слугує початком місяця Оклендського прайду. Протягом усього Ведмежого тижня проводяться різноманітні заходи, від метання сокир до походів і танцювальних вечірок.

Серед моїх улюблених заходів – Tri-Nations, UnderBear, locker-room, та Urge Birthday.

BWM: Яким був ваш досвід участі у конкурсі? Чому ви хотіли взяти участь у конкурсі?

Тіа: Мій досвід участі у конкурсі “Містер Ведмідь Нова Зеландія” був чудовим. Було багато нервів на цьому шляху, але я відчував, що прийшов час взяти участь у конкурсі, оскільки я є частиною спільноти NZ Bear вже 12 років.

ВВМ: Розкажіть про свою платформу. Яку проблему ви піднімали під час конкурсу?

Тіа: Я завжди рішуче виступав за тілесне розмаїття та бодіпозитив, особливо в ЛГБТКІ+ спільноті. Ми не бачимо багато тілесного розмаїття в кампаніях ЛГБТКІ+ в Новій Зеландії. Особливо це стосується розмірів тіл, представлених у спільноті ведмедів. Для мене це важливо, щоб ми демонстрували всі форми і розміри тіла і просували рівність усіх культур!

Цього року я також твердо стояв на позиції психічного здоров’я. Частиною конкурсу був збір коштів на благодійність, і я обрав GumBoot Friday, благодійну організацію для підтримки психічного здоров’я. У Новій Зеландії один з найвищих, якщо не найвищий, рівень самогубств серед чоловіків та молоді у світі!

ВВМ: Які обов’язки пов’язані з вашою посадою?

Тіа: Носити титул з гордістю і повагою, бути позитивною іконою для моєї Ведмежої спільноти, з’являтися, коли потрібно, і з’являтися без запрошення!

BWM: Які цілі ви ставите перед собою на ювілейний рік? На яких заходах ви будете виступати?

Тіа: Моя мета на мій ювілейний рік – бути присутнім у нашій ширшій спільноті, проливати позитивне світло та показувати іншим, що ми, ведмеді, чудові хлопці. Я також хочу спробувати залучити більше ведмедів до кампаній та промоційної роботи в ЛГБТКІ+ просторі.

Пізніше цього року я візьму участь у конкурсі “Містер Ведмідь Австралазії” в Мельбурні, Австралія. Я буду представляти нашу спільноту і показувати, що я можу запропонувати. Наскільки я знаю, австралійські ведмеді досить конкурентоспроможні. Я схвильований і не можу дочекатися, коли зустрінуся з ними і покажу, що я вмію!

Я також буду на Оклендському прайді, Оклендському прайді Понсонбі, Big Gay Out, Гей-гірськолижному тижні в Новій Зеландії, можливо, на Марді Гра в Сіднеї, Австралія, і, можливо, в Бангкоку на конкурсі Mr. Bear International.

BWM: Звучить чудово, Тіа! Розважайся і удачі!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією