Тео Джеймс розповів про вирізану з “Білого лотоса” секс-сцену з Віллом Шарпом

Тео Джеймс шокував фанатів серіалу “Білий лотос” розповіддю про вирізану з фільму секс-сцену його персонажа Кемерона та героя Вілла Шарпа Ітона.

На жаль, цієї сцени насправді не було…

Протягом другого сезону “Білого лотоса” глядачі задавалися питанням, чи спалахне полум’я з іскри стосунків Кемерона та Ітану. Між друзями з коледжу, як здавалося глядачам, виникла сексуальна напруга, і її можна вирішити лише за допомогою “бромансу” відповідного рівня.

На цьому тижні Тео Джеймс в інтерв’ю “Variety” на церемонії SAG Awards 2023, відповідаючи на провокаційне питання, сказав: “Вони вирізали сцену сексу. Все почалося якось романтично, але потім стало занадто плотським, але Майк (режисер – Майк Уайт) вирішив її (сцену) скоротити…

Через кілька секунд Джеймс схаменувся: “Ні, я жартую! Сцени сексу не було“.

Як відомо, нагадує “Out”, що в “Білому лотосі” (White Lotus) відносини Кемерона та Ітана так і не зайшли далі мордобою через підозру останнього у зраді дружини. Але якби сексуальна сцена між ними справді була знята і згодом вирізана, гей-фанати, звичайно, взяли б штурмом соціальні мережі, вимагаючи #ReleaseTheCameronEthanCut.

Але, на жаль, цей “броманс” продовжить існувати лише у фанфіках.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією