Телеканал HBO пожертвував 100 000 ЛГБТ-організаціям, які сприяли зйомкам серіалу “Ми тут”

Минулого тижня стало відомо про пожертвування каналу HBO в розмірі 100 000 доларів національним і регіональним ЛГБТ-організаціям у США, які брали участь у роботі над третім сезоном проєкту “Ми тут” (We’re Here).

Під час третього сезону драг-королеви Боб (Bob), Еврика О’Хара (Eureka O’Hara) і Шангела гастролювали Техасом, Ютою, Флоридою, Міссісіпі та Нью-Джерсі, намагаючись об’єднати різні верстви населення, працюючи над підвищенням обізнаності й просуванням терпимості. У кожному місті драг-діви за сюжетом шоу підтримують “доньок драга”, допомагаючи їм висловити справжнє “я”, щоб просувати прийняття і толерантність у своїх громадах, чинячи опір зростаючій опозиції з боку республіканців.

Сезон знімали на початку тривожного для ЛГБТ-людей часу, коли ультраправі екстремісти та консервативні республіканські політики спрямували на спільноту потік ненависті, особливо на трансґендерних людей і драг-артистів. Вони були оббрехані правими і несправедливо звинувачені у впливі на неповнолітніх.

Під час зйомок шоу місцеві консервативні угруповання, нагадує “Advocate”, протестували проти приїзду знімальної групи, поширюючи теорії змов.

Канал HBO висловлює надію на те, що ця пожертва піде на користь організаціям, які підтримують або захищають права ЛГБТ-спільноти у своїх штатах.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією