Тайванська королева драг-рейсингу, яка стає все більш політизованою, вражає фанатів на домашній сцені

Тайванська Німфія Вінд, перша зі Східної Азії, яка здобула корону в дрег-рейсингу RuPaul’s Drag Race і стає все більш політичною фігурою, вразила сотні шанувальників на великому домашньому виступі в Тайбеї.

У своєму фірмовому жовтому вбранні Німфія вийшла на сцену під бурхливі оплески в суботу (25 травня) ввечері разом з 50 іншими драг-квін, серед яких були учасниці RuPaul’s Mirage та Plane Jane.

Її перемога минулого місяця наелектризувала Тайвань, надавши поштовх гордому демократичному острову, який Китай вважає своєю територією і який має обмежене міжнародне визнання, а також зміцнивши його вже міцно закріплену ліберальну репутацію.

Німфія стала безсоромною неофіційною посолкою Тайваню на світовій арені і захисницею його демократичного, вільного способу життя. У 2019 році Тайвань вперше в Азії легалізував одностатеві шлюби.

Цього місяця Німфія влаштувала бунтівний, емоційний перформанс для президента Цай Інвень, що йде у відставку, в офісі президента, а минулого тижня взяла участь у масових протестах проти суперечливих парламентських реформ.

“Моя позиція незмінна: ми повинні захистити демократію, за яку ми так важко боролися, – сказала вона журналістам перед тим, як стати хедлайнеркою Міжнародного фестивалю трансвеститів у Тайбеї. “Я думаю, що ми повинні встати на захист того, що нам дорого”.

Вона додала: “Я все ще звикаю до всього, що пережила. Це сталося так швидко. Я пишаюся тим, що взяла на себе відповідальність королеви“.

Німфія вже була відомою артисткою на процвітаючій драг-сцені Тайваню, часто одягала відверте вбрання, натхненне бананами, і брала участь у шоу в тайванських храмах і фотосесіях на мокрих ринках в образі банана.

Її перемога надихнула інших, зокрема її найкращу подругу.

Все, що нам потрібно – це бути самими собою, нехай всі знають, що все, що ми робимо – заради мистецтва“, – каже 26-річна Чан Вей.

Хоча Тайбей щороку в жовтні приймає найбільший у Східній Азії прайд-марш, громада час від часу стикається з ворожістю з боку консервативних груп.

27-річна Віра Ян, яка спостерігала за Німфією та іншими драг-квін на шоу в суботу, сказала, що вона стала більш сміливою для самовираження після того, як подивилася її історію у шоу.

Я відчуваю, що бачу там себе. Я не є людиною, яка добре виражає себе через середовище, в якому я перебуваю, але після того, як я побачила, що вона зробила, я відчуваю, що можу спробувати, незалежно від того, чи буде це успішним“, – сказала вона.

Джерело

 

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар