Священник РКЦ, автор відеопародій на месу, підтримав благословення гей-пар

У Франції католицький священник, скандально відомий своїми відеопародіями на месу, підтримав благословення гей-пар.

18 листопада 2022 року католицький священник Матьє Жассерон (Франція), який знімав та викладав у соцмережі пародійні відео, підтримав встановлений у Бельгії чин благословення гей-пар. Про це він заявив у телепрограмі Quelle Époque.

Священник РКЦ визнав, що задоволений благословенням для гомосексуальних пар, яке затвердили 20 вересня 2022 року фламандські єпископи Бельгії. Відповідаючи на запитання, яке часто задається йому про те, чи є гріхом «бути гомосексуалом або практикувати гомосексуальність», Жассерон сказав:

«Я скажу вам відверто і чесно, друзі, що, очевидно, ні. Ніде в Біблії та в катехизисі Католицької Церкви це строго не зазначено».

Він наголосив, що знає це точно, бо є викладачем катехизису.

Матьє Жассерон, який не приховує своєї підтримки руху ЛГБТ, з 2019 року є пастором парафії Сен-Жан де Жуаньї в архієпархії Сен-Осер. Ватикан затвердив його для просування Синодального шляху у Франції.

Нагадаємо, що в Бельгії затверджено чин благословення одностатевих шлюбів, що включає молитви, читання Святого Письма і частину, в якій пара може висловити перед Богом, як вони віддані один одному.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією