Священик РКЦ розповів про важливість місяця гордості ЛГБТ для католиків

Священик наголосив, що для представників ЛГБТ гордість пов’язана не з марнославством, а з людською гідністю.

Головний редактор католицького ЛГБТ-ресурсу outreach.faith та консультант ватиканського Секретаріату у справах комунікацій Джеймс Мартін розповів про важливість для католиків святкувати місяць гордості ЛГБТ, повідомляє outreach.faith.

За словами священика, для релігійної людини цей місяць є нагадуванням того, що представники ЛГБТ є улюбленими дітьми Бога.

«Місяць гордості нагадує католикам про необхідність ставитися до ЛГБТ-людей з «повагою, співчуттям і чуйністю», як наказує Катехизис, з «близькістю, милосердям і ніжністю», про яких говорить папа Франциск, а також з любов’ю та милосердям, які Ісус виявляв до всіх людей, особливо під час громадського служіння», – розповів Мартін.

Клірик РКЦ додав, що для католиків важливо відзначати місяць гордості ще й тому, що відторгнення, з яким зіткнулися представники ЛГБТ, було мотивоване християнством і тим, що воно вчить.

«Приклад: одна з найпоширеніших причин бездомності серед ЛГБТ-підлітків полягає в тому, що їх вигнали із сім’ї нібито з релігійних причин. У храмах представники ЛГБТ почуваються ображеними, відкинутими та небажаними через поведінку деяких єпископів, пасторів і католицьких лідерів та віруючих. Таким чином, для церков важливо відзначати Місяць гордості та нагадувати нашим ЛГБТ-друзям, що їм раді і що це їхня церква», – зазначив священик.

За його словами, у багатьох країнах за приналежність до ЛГБТ страчують або саджають у в’язницю, тому «церква покликана підтримувати цих людей протягом усього року, але особливо під час місяця гордості».

Священик наголосив, що для представників ЛГБТ гордість пов’язана не з марнославством, а з людською гідністю.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією