Сусід напав на гей пару в Тель-Авіві

У понеділок вранці сусід напав на квартиру гей пари. Він не тільки ломився в будинок, а й погрожував парі фізичним насильством.

Інцидент стався вранці в будинку на вулиці Аленов, де проживають усі учасники інциденту. Сусід проліз на балкон і зламав віконниці, після чого спробував розбити вікно.

При цьому він кричав: “Повертайся до Німеччини, я ненавиджу геїв“. А також: “Якщо ви наважитеся вийти з квартири, я вас уб’ю“.

Чоловіки викликали поліцію, яка затримала буйного сусіда.

Один із постраждалих, Одед, сказав:

“Я живу в Тель-Авіві вже десять років і ніколи не зазнавав нападу. В останні місяці нас переслідували на демонстраціях, у посланнях, які я отримую, і пік сьогодні, коли він намагався розбити вікно нашого будинку, нашого найзахищенішого простору”.

Голова Асоціації ЛГБТ Гіла Пар заявила: “Щодня ми отримуємо все більше і більше повідомлень про випадки ненависті щодо ЛГБТ. ЛГБТ-фобія процвітає, і ізраїльська поліція заплющує очі, ігнорує і закриває справи, навіть не викликаючи на допит нападників, виявлених за відеокамерами. Члени гей-спільноти не є боксерською грушею екстремістів. Це реальність, яку ми не приймемо. Ми не будемо мовчати і не допустимо нехтування нашим правом жити в цілковитій безпеці в нашій країні. Я закликаю ізраїльську поліцію схаменутися і показати тверду руку проти нападів і погроз на адресу гей-спільноти“.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією