Суддя Техасу: “Транс-і гомофобія – норма”

Федеральний суддя в Техасі постановив, що дискримінація щодо ЛГБТК+ людей у ​​медичних закладах є абсолютно законною.

У своєму рішенні 2020 року у справі «Босток проти округу Клейтон» Верховний суд США ухвалив, що існуючі положення закону про цивільні права 1964 року, які забороняють дискримінацію за ознакою статі, також застосовуються до випадків, коли роботодавець звільняє людину лише за те, що вона гей чи трансгендер.

У травні 2021 року адміністрація Байдена заявила, що ці заходи захисту мають поширюватися і на охорону здоров’я, а Міністерство охорони здоров’я та соціальних служб оголосило, що кожен, включаючи людей ЛГБТК+ спільноти, зможе отримати доступ до медичного обслуговування, не побоюючись дискримінації.

Відмінність була зроблена в тому, що розділ 1557 закону про доступне медичне обслуговування, який забороняє постачальникам медичних послуг проводити дискримінацію за ознакою статі, також охоплює гендерну ідентичність та сексуальну орієнтацію.

Але 11 листопада призначений Трампом окружний суддя США Метью Качмарик ухвалив, що дискримінація в галузі охорони здоров’я не повинна бути заборонена.

Справа була порушена двома лікарями з Техасу – Сьюзан Ніс та Джеймсом Херлі, – які заявили, що неможливість дискримінувати ЛГБТК+ представників завадить їхній здатності займатися медичною практикою.

Як повідомляє Reuters, Качмарик обґрунтував своє рішення тим, що законодавці могли б включити захист від дискримінації ЛГБТК+ до Закону про доступне медичне обслуговування 2010 року, але вирішили цього не робити.

Він постановив, що заходи захисту від дискримінації у межах програми слід тлумачити лише як застосовні до дискримінації за ознакою статі, яку було встановлено при народженні.

Ніс і Херлі подавали позов проти організації America First Legal, яка була започаткована, щоб протистояти радикальним лівим діям проти робочих місць, проти свободи, проти віри, проти кордонів, проти поліції та антиамериканського хрестового походу.

Після ухвалення рішення засновник America First legal, Стівен Міллер, написав у твіттері: «Сьогодні відбулася величезна судова перемога America First Legal. Федеральний суддя щойно ухвалив, що указ Байдена, який змушує лікарів лікувати пацієнтів на основі «гендерної ідентичності», а не наукової реальності, наприклад, хімічна кастрація, є незаконним».

«Історична перемога над ґендерним безумством та жорстоким поводженням з дітьми»

Міллер, який також є радником Дональда Трампа, перебуває у списку ультраправих екстремістів Південного центру боротьби з бідністю з 2020 року.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією