Стюарт Уілер, Містер Ведмедмель Перта 2023 (Австралія)

У листопаді “Bears Perth” провели свій щорічний конкурс, щоб знайти нового Містера Ведмедя. Після сексуального та захоплюючого змагання перемогу здобув доброзичливий та привабливий Стюарт Уілер (Stewart Wheeler). Bear Word Magazine взяли інтерв’ю у Стюарта, яке у нашому перекладі наведено нижче.

 

BWM: Розкажіть нам трохи про своє минуле?

Стюарт Вілер (SW): Привіт усім ведмедям, ведмежатам і шанувальникам, я Стюарт, чинний Містер Ведмідь міста Перт у Західній Австралії. Я був хлопчиком із Західної Австралії майже все своє життя, але виріс у маленькому прибережному містечку ще далі на півдні, перш ніж переїхав до Перта у 2013 році, щоб навчатися.

Зараз я працюю у відділі маркетингу в організації під назвою WAAC (Західноавстралійська рада зі СНІДу), яка була заснована у 1985 році для підтримки людей, що живуть з ВІЛ, і для того, щоб допомогти дестигматизувати ВІЛ. Мені пощастило працювати в ЛГБТКІА+ спільноті, займаючись улюбленою справою, і я дуже пишаюся тим, що представляю Перт, “Ведмедів” і тутешню спільноту.

 

BWM: Що привабило вас до ведмежої спільноти?

SW: Переїхавши до великого міста з маленького містечка з населенням близько 4 000 людей, я відчув, що почуваюся трохи не в своїй тарілці і нікого не знаю, тому хотів спробувати знайти друзів, якщо чесно. Я залишив майже всіх, кого знав, і з переїздом я також зміг відкрито жити як гей, тож мені здавалося, що я починаю все з чистого аркуша. Зрештою, я змінив кілька соціальних груп, але так і не знайшов жодної, яка б мені підходила.

Врешті-решт я знайшов місцеву сцену, де приєднався до West Australian Pups and Handlers, де зустрів багато нових друзів і весело провів час, а звідти вони познайомили мене з Perth Bears, які були теплими, гостинними і доброзичливими, і це було місце, де я зміг завести друзів і познайомитися з новими людьми в більш соціальній обстановці, а це саме те, що я шукав.

Цуценята і Ведмеді в Перті дуже близькі, тому я дуже вдячний, що маю змогу бути залученою до обох спільнот. Тут є багато спільних інтересів і підтримки один одного.

BWM: Розкажіть трохи про сцену з ведмедями в Перті.

SW: Ведмежа тусовка в Перті трохи менша порівняно з іншими містами, але я думаю, що вона більш інтимна в тому сенсі, що ви можете швидше познайомитися з людьми, ви починаєте впізнавати людей частіше, і ви можете сказати, хто тут новенький, і переконатися, що вони відчувають себе бажаними гостями. У цьому є свій шарм, адже це гостинний простір, і, оскільки він трохи менший за розмірами, всі, хто вкладає в нього час і зусилля, прагнуть бачити, як він розвивається, і роблять все можливе, щоб вітати нових ведмедів у спільноті.

У нас є кілька місць у Перті, які завжди раді нас бачити. Наші типові “Вечори барлогу” проходять у тенісному клубі Loton Park, але у нас також є такі клуби, як Connections і The Court, які завжди готові до вечірок, а також місцева сауна Steamworks, куди ведмеді завжди раді завітати.

BWM: Яким був ваш досвід участі у конкурсі “Містер Ведмідь Перту”?

SW: Змагання за звання “Містер Ведмідь Перту” було чудовим досвідом, і я б порекомендував його будь-кому, хто хоче взяти участь у конкурсі. Нерви були аж до того моменту, як ти вийшов на сцену, але як тільки ти бачиш всіх людей, які прийшли підтримати не тільки тебе, але і всіх учасників, ці нерви змінюються почуттям любові і підтримки, яке дійсно важко описати. Нам пощастило, що наші змагання проходили в нічному клубі Connections, який є чудовим місцем для ЛГБТКІА+, де дійсно знають, як влаштувати шоу.

Наш конкурс складався з трьох турів, тому я хотів, щоб все, що я показував, було відображенням мене самого. Спочатку був раунд “Повсякденний ведмідь”, де я з радістю вдягнув свої шкіряні штани, робочу сорочку і красивий шкіряний жилет, зроблений на замовлення надзвичайно талановитим місцевим майстром Moose Knuckle Leather. Наступним був раунд “Ведмежі потреби”, де я роздягнувся до шкіряного комбінезону та наручників і вийшов перед друзями та родиною в капюшоні цуценяти (Pup Hale для тих, хто цікавиться) і представив ще одну спільноту, якою я пишаюся. І останнім був раунд виступів “Час сяяти”, де я виконав невеличкий номер з хімбо, яким я дуже пишався і який мав великий успіх у глядачів.

BWM: Розкажіть нам про вашу платформу як власника титулу.

С.В.: Щодо мене, то я хочу взяти те, за що Перт часто зневажають, і зробити з нього щось величне. Перт є найбільш ізольованою столицею у світі, і це маленьке місто, тому я хочу взяти цю ізоляцію і перетворити його на більш згуртовану спільноту. Коли ви живете у досить маленькому місті, немає потреби в тому, щоб спільнота була настільки роз’єднаною, тому я хочу спробувати об’єднати ЛГБТКІА+ спільноту тут – чи то через підтримку інших груп, чи то через відвідування інших заходів, чи то через активну участь в інших соціальних групах – і перетворити її на спільноту, яка будує один одного і підтримує один одного.

У нас тут є кілька фантастичних груп для ЛГБТКІА+ спільноти, від груп кінків та фетишистів до соціальних груп та спортивних команд, і я намагатимусь брати участь у якомога більшій кількості з них і закликати інших долучатися до них. Я знаю, що я лише одна людина, але я збираюся носити свою стрічку з гордістю, і я збираюся піти і показати себе якомога більшій кількості людей, і сподіваюся, що інші почнуть робити те ж саме, і моя мета до кінця цього року – мати багато різних зв’язків між усіма.

BWM: Які обов’язки пов’язані з вашою посадою?

SW: Мої основні обов’язки – бути захисником і представником “Ведмедів Перту”, і я відчуваю, що представляю ЛГБТКІА+ спільноту тут, у Перті, в цілому; тож це дійсно означає бути присутнім, бути у спільноті і показувати всім, що робить нашу спільноту і Перт такими чудовими. Є й інші обов’язки, такі як участь в управлінні “Ведмедів Перту”, і, звичайно ж, аспект фандрейзингу. Протягом року я збиратиму кошти для WAAC, де я працюю, тож мені пощастило, що я збираю кошти на те, чим я захоплююся, і водночас можу пишатися своєю роботою.

BWM: Які ваші цілі на ювілейний рік? Де ви будете виступати?

С.В.: Мої цілі – спробувати познайомитися з якомога більшою кількістю нових людей, не лише зі спільноти “Ведмеді”, але й з якомога більшої кількості інших спільнот, наскільки це можливо. Я вже згадував про це раніше, але я також є членом Західноавстралійської асоціації ведмежат і хендлерів, тому я хотів би зустріти більше ведмежат і диваків з усіх усюд під час мого титульного року. Я щойно брав участь у Сіднейському гей- і лесбі Марді Гра 2 березня і відвідав кілька вечірок, поки була там. Далі я змагатимусь за титул Містер Ведмідь Австралазії з іншими володарями титулу (з якими я сподіваюсь зустрітись найближчим часом!).

Я також сподіваюся потрапити на наступний австралійський конкурс цуценят і хендлерів пізніше цього року, щоб показати свою підтримку, тож, сподіваюся, ви побачите мене в кількох місцях!

BWM: Які важливі питання, на Вашу думку, потребують вирішення у ведмежій спільноті?

С.В.: Я думаю, що однією з найважливіших проблем є інклюзивність. Завжди точаться розмови про те, що робить ведмедя ведмедем, або про те, що ти повинен мати певний тип статури, або те й інше, щоб бути ведмедем. Мені казали, що я недостатньо ведмежа, хоча мій зріст – метр дев’яносто п’ять, вага – 120 кілограмів, і я досить волохатий. Для мене ведмідь – це будь-хто, хто позитивно впливає на спільноту в цілому, приходить і підтримує події, і хто хоче бути ведмедем. Досі існує стереотип класичної ведмежої статури, але мені здається, що чим більше, тим веселіше – я не збираюся зупиняти когось, хто, можливо, був у схожому зі мною човні, хто хоче прийти, завести друзів і бути залученим.

Інклюзія в цілому дуже важлива, і я думаю, що переконатися, що спільнота “Ведмедів” залишається відкритим, гостинним і доброзичливим місцем, коли часи змінюються, дуже важливо.

Джерело

 

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією