Співак Тевін Кемпбл розповів про свою гомосексуальність

Американський співак, автор пісень та актор Тевін Кемпбл, відомий кількома хітами, підтвердив, що він гомосексуал.

45-річний Тевін Кемпбл (Tevin Campbell) розповів про свою гомосексуальність в епізоді подкасту People Every Day наприкінці минулого тижня. Виконавець відкрився перед сім’єю та друзями, коли йому було років 20, але ніколи не говорив про те, що він гей, на широку публіку. Раніше цього року він натякнув на свою сексуальність у мікроблозі, розмістивши повідомлення із райдужним смайликом.

Коли в кінці 1990-х Кемпбл зробив камін-аут перед близькими і відмовився від кар’єри, запропонованої звукозаписною компанією, він, за його словами, “пішов шляхом самопізнання”, тому що “не знав, хто він такий…”

Робота на Бродвеї допомогла йому це зрозуміти. Він приєднався до акторського складу “Лаку для волосся” у 2004 році і був зайнятий у цьому проекті шість років. “Я перебував серед таких самих людей, ЛГБТК+, які жили нормальним життям зі своїми партнерами, я ніколи такого не бачив, – сказав він. – Це був чудовий час у моєму житті”.

Тевін Кемпбл вважає, що початок 1990-х, коли він перебував на піку кар’єри, був не найкращим для геїв у R&B. Це зараз є чорні квір-виконавці, такі як Френк Оушен та Lil Nas X, які відчинили двері… “Я радий, що ситуація змінюється, – сказав Тевін Кемпбл. – Є багато підлітків, особливо серед молодих чорношкірих хлопчиків, які потребують … їх не вчать любити себе за те, хто вони насправді”.

За словами Кемпбла, йому байдуже, що фанати думають про його гомосексуальність. Він задоволений, чого досяг у житті. “Ви знаєте, є багато дітей-зірок, які просто не виживають…” – сказав він.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією