Сотні людей взяли участь у протестах проти прав трансгендерів у Дубліні

Напередодні сотні активістів взяли участь у протилежних мітингах в Дубліні, одна сторона виступала за прийняття трансгендерних людей, а інша стверджувала, що жінок “замовчують”, коли вони говорять про права трансгендерів.

На площі Мерріон у Дубліні, Ірландія, та навколо неї під час обох заходів було помітно велику присутність поліції, а також були встановлені металеві бар’єри для створення простору між конкуруючими демонстраціями.

Активістка Келлі-Джей Кін, також відома як Позі Паркер, була центральною фігурою на заході “Нехай жінки говорять” (Let Women Speak) на південній площі Мерріон-сквер.

Творець “Отця Теда” Грем Лінехан, ще один затятий критик руху за права трансгендерів, також був серед тих, хто відвідав цей захід.

Контрдемонстрація, організована Дублінським транс* та інтерсекс прайдом (Trans and Intersex Pride Dublin) , зібралася біля будівлі парламенту перед тим, як вирушити на площу Мерріон-сквер.

До присутніх звернулася провідна активістка за права трансгендерів Дженні Магуайр:

Нас, квір-людей, витісняють у світ, який не призначений для нас. Ми робимо все можливе, щоб змусити світ прийняти нас і полюбити.

Ми робимо все можливе, щоб змусити світ прийняти нас і любити всіх нас без вибачень, і саме вони хочуть відмінити будь-який прогрес, якого ми досягли до цього часу, і повернути нас назад у темні віки.

Транс*люди нікуди не дінуться.

На площі Мерріон активісти кампанії за права трансґендерів скандували і вмикали гучну дискотечну музику, намагаючись заглушити промовців, які зверталися до натовпу на акції “Дозвольте жінкам говорити” по той бік металевих бар’єрів.

Лінехан спілкувалася і позувала для селфі з доброзичливцями на мітингу “Дайте жінкам говорити” і критикувала конкуруючу акцію.

Цього року тема прав транс*персон стала однією з головних тем для обговорення в Ірландії, коли невеликі, але активні групи протестувальників переслідували і залякували працівників бібліотек через наявність на їхніх полицях дитячих книжок для ЛГБТ+.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією