Сім нових звинувачень у сексуальних злочинах пред’явлено Кевіну Спейсі

Власника “Оскара” актора Кевіна Спейсі, якого нещодавно було виправдано американським судом у справі про домагання до неповнолітнього Ентоні Реппа, звинувачено ще в семи сексуальних злочинах. Про це повідомила поліція Великої Британії.

63-річному актору у вівторок було пред’явлено звинувачення у “множинних сексуальних злочинах” проти одного і того ж чоловіка в період з 2001 по 2004 рік, йдеться у заяві столичної поліції Лондона, повідомляє “Outtraveler” із посиланням на CNN.

Прокуратура також висунула одне звинувачення у примусі людини до сексуальної активності без її згоди.

Кевін Спейсі (Kevin Spacey) має постати перед Вестмінстерським магістратським судом у Лондоні 16 грудня.

У липні, нагадаємо, Спейсі відмовився визнати себе винним у лондонському суді за чотирма пунктами звинувачення у сексуальному насильстві та одним пунктом звинувачення у примусі до сексуальних дій із проникненням без згоди. Суд відбудеться наступного року.

Минулого місяця присяжні в Нью-Йорку визнали Кевіна Спейсі не відповідальним за завдання побоїв за звинуваченням у тому, що він намагався зґвалтувати актора Ентоні Реппа після вечірки 1986 року.

Актор Кевін Спейсі, дворазовий володар премії “Оскар”, здійснив вимушений камінг-аут у жовтні 2017 року, коли на нього посипалися численні звинувачення (про партнерів за фахом до масажистів та випадкових знайомих) у сексуальних домаганнях.

Спейсі втратив всі ролі, а деякі картини з його участю, що перебувають у виробництві, були перезняті. У Спесі відібрали почесний “Еммі”, його благодійні фонди розорилися, а кар’єру було повністю знищено.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією