Шуті Гатва здійснив камінг-аут і потонув в очах Раяна Гослінга

Неймовірно, але факт – від Шуті Гатви шанувальники нарешті дочекалися камінг-ауту. Зірка “Сексуальної освіти” і “Барбі”, а також наступний Доктор Хто нарешті сказав хоч щось виразне про свою гомосексуальність.

30-річний Шуті Гатва (Ncuti Gatwa), який запам’ятався за роллю Еріка зі “Сексуальної освіти” – підлітка, який відкрито демонструє свою гомосексуальність, уперше публічно визнав, що, як і його персонаж, він – представник ЛГБТК+ спільноти.

Інтерпретація Гатвою образу Еріка, який відкрито і впевнено говорить про свою сексуальність і намагається допомагати іншим стати частиною ЛГБТК+ спільноти, зробила його ключовим героєм шоу. Хоча багато хто припускав, що Гатва, найімовірніше, не є гетеросексуалом, актор уперше офіційно і без зайвого галасу підтвердив це.

Під час інтерв’ю Elle UK Шуті Гатва пригадав один момент на параді гордості в Манчестері, коли він разом із друзями побачив руандійську жінку, схожу на його тітку. Тримаючи його за руки, вона зізналася йому, що не знає, чому вона тут. Він сказав їй, що це не має значення, і що вона має пишатися собою… “Я ніколи раніше не зустрічав іншої квір-людини з Руанди, – сказав Шуті Гатва. – Я думав, що я такий один у світі”.

Шуті Гатва, який знявся цього року в блокбастері “Барбі”, також розповів про роботу з Раяном Гослінгом, який зіграв Кена у фільмі. “Я настільки нервував, що перший місяць на майданчику просто мовчав, – зізнався Гатва. – Був момент, коли я розмовляв із Ґретою Ґервіґ, а тому обернувся, а Раян Гослінг дивився просто на мене, і його очі були такими блакитними, що я просто… втратив рівновагу. Я просто потонув у його очах”.

Нагадаємо, в недалекому майбутньому Шуті Гатві належить стати новим Доктором у культовому шоу “Доктор Хто”. Першим чорношкірим, а також першим геєм у цій ролі.

А поки – дивіться четвертий і останній сезон “Сексуальної освіти” на Netflix з 21 вересня.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією