Штат Мічиган заборонив конверсійну терапію

Мічиган офіційно заборонив конверсійну терапію, ставши 22-м штатом США, який заборонив неприпустиму в сучасному суспільстві практику

“Як мама представника спільноти і горда союзниця квір людей, я вдячна за те, що сьогодні ми забороняємо жахливу практику конверсійної терапії в Мічигані, – написала губернаторка Гретхен Вітмер у своєму твіттері.

Закон, підписаний 26 липня, визначає “конверсійну терапію” як будь-яку практику або лікування, проведене фахівцем у галузі психологічного здоров’я, спрямоване на зміну чиєїсь сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності.

За даними The Trevor Project, приблизно 15% неповнолітніх ЛГБТК+ людей у Мічигані зазнали погроз або практики конверсійної терапії за минулий рік.

Кейсі Суффредіні, віцепрезидентка організації із захисту інтересів і зв’язків з урядом, сказала: “Представники ЛГБТК+ спільноти заслуговують на те, щоб жити по-справжньому такими, якими вони є, і ухвалення цих законопроєктів глибоко підтверджує цю фундаментальну цінність і служить маяком надії для квір людей Мічигану“.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією