Шрі-Ланка декриміналізувала одностатеві стосунки

Новий президент Шрі-Ланки Раніл Вікремесінгхе декриміналізував законодавство острівної держави щодо членів ЛГБТ спільноти. Про це 7 серпня повідомляє Economy Next з посиланням на адміністрацію глави держави.

За повідомленням видання, на Шрі-Ланці внесені поправки до закону про надзвичайний стан після того, як ЗМІ висловили побоювання, що члени спільноти ЛГБТ зазнають арештів і гонінь з боку силових відомств.

В офіційному бюлетені, опублікованому на сайті президента острова, статті 365 та 365A Кримінального кодексу з положень 11 та 12 Постанови про надзвичайний стан було видалено.

«Президентом було повідомлено про проблемну ситуацію для спільноти ЛГБТ відповідно до чинних законів про надзвичайний стан. Після цього він повідомив генерального прокурора про створення необхідної правової бази для зміни ситуації»,— заявив у п’ятницю офіс президента.

Зазначимо, статті 365 та 365A передбачають кримінальне покарання за «протиприродні плотські зносини» та «грубі непристойні дії» і часто застосовувалися проти членів спільноти ЛГБТ.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією