Ширлі Маклейн: “Легко можу собі уявити, що існує більше двох статей…”

Американська актриса та письменниця Ширлі Маклейн розмірковує в інтерв’ю письменнику Джону Кейсі про своє ставлення до найширшого спектру творчих, філософських та побутових питань. Легендарна комедійна актриса зізналася, що геї завжди були її найкращими друзями.

88-річна Ширлі Маклейн (Shirley MacLaine) розповіла, що завжди дружила з геями, причому, чи не з усіма поспіль:

“Неможливо назвати лише одну людину. Геї завжди були важливою частиною мого життя. Я була балериною з трьох років. Я пам’ятаю людей, з якими я була знайома, і вони запитували, хто вони (в сенсі гендерної ідентичності), задовго до середньої школи».

Потім я працювала на Бродвеї. Я ніколи нікого не ділила, іншими словами, я ніколи не дивилася на когось і не говорила: “О, він гей!”. Не було ніякого визнання іншої сексуальної орієнтації, це одразу було просто прийняття” , – сказала Ширлі Маклейн, наводить її слова “Аdvocate”.

Що стосується “сексуальної ідентичності в цілому”, то, за словами Ширлі Маклейн, їй “легко уявити, що існує понад дві статі”.

Маклейн каже

: “… Роздуми привели мій розум до безлічі припущень. Як ви ставитеся тільки до двох статей? могло бути дві, три чи більше, навіть такі, про які ми ніколи не дізнаємося. Той факт, що їх може бути кілька, не можна заперечувати. Де сказано, що у нас має бути лише дві статі?..”

Просто прийміть, наприклад, що є третій варіант – повна відсутність ідентифікації. Цікаво, наскільки спокійніше ми всі почувалися б у цьому світі, якби нам не потрібно було ідентифікувати свою сексуальну ідентичність якимось чином“, – сказала Ширлі Маклейн.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією