Шанайя Твейн: Мене надихають драг-королеви та вся ЛГБТК+ спільнота

Канадська співачка Шанайя Твейн, одна з найуспішніших сучасних виконавиць кантрі та поп-музики, чий альбом, “Come On Over” (1997), залишається найбільш продаваним альбомом усіх часів, який було записано жінкою, зізналася в любові до ЛГБТК+ спільноти. За її словами, вона черпає натхнення у творчості драг-королев.

В інтерв’ю Ентоні Аллену Рамосу з GLAAD 57-річна Твейн розповіла, що вона – велика шанувальниця драг-виконавців та їх шоу, які зараз в Америці зазнають нападок з боку республіканців. “Я багато чому навчилася у драг-артистів, – сказала Шанайя Твейн (Shania Twain), яка цього року стала суддею “Королівських перегонів…” (Drag Race RuPaul). – Я надихаюся ними. Я думаю, нам необхідне це натхнення, нам потрібні драг-артисти, щоб вони могли ділитися з нами своїм талантом“.

“У мене було так багато друзів у житті з самого її початку, я б сказала… що деякі відкрито, деякі не так відкрито боролися зі своєю сексуальністю. … Але мене завжди обурювало те, що суспільство змушує когось почувати себе аутсайдером через його сексуальність”, – додала Шанайя Твейн, наводить її слова “Advocate”.

Одночасно Твейн високо оцінила нещодавню перемогу на “Греммі” Кім Петрас та Сема Сміта.

“Я захоплююся цими талантами, – сказала Твейн. – Кім нагадує мені живого ангела. Це людина без его…”

Про Сміта вона додала:

“У нього один із тих голосів, які так само прекрасні, як і досконалі”.

Advocate нагадує, що у Твейн вийшов новий альбом The Queen of Me. У ньому 12 нових пісень, і одна з них, Giddy Up, стала справжнім хітом.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією