Сестри Вачовські продадуть пам’ятні речі з “Матриці”, щоб підтримати транс-молодь

Сестри Вачовські візьмуть участь у аукціоні на користь Фонду підтримки та захисту трансгендерної молоді Аріани Гранде. У Міжнародний день видимості трансгендерів, який відзначався 31 березня, вона активізувала збір пожертв ЛГБТ-організаціям, пообіцявши зібрати до 3 млн. доларів.

Ліллі та Лана Вачовскі, які створили такі класичні науково-фантастичні фільми, як “Матриця” та “Хмарний атлас”, вирішили продати з аукціону частину своєї особистої колекції пам’ятних речей, щоб підтримати ініціативу Аріани Гранде.

Наприкінці минулого тижня Ліллі оголосила про це через “Твіттер”, повідомивши про результати спільного з Ланою “генерального прибирання”:

“…Ми з радістю вирішили передати деякі з пам’ятних скарбів, які ми збирали протягом багатьох років! Ніякого Ковчега Завітів, зате є кілька досить важливих магічних артефактів!”.

Колекція Вачовські – мрія їхніх фанатів, зазначає Advocate. На аукціон виставлять реквізит, концепт-арти та предмети з фільмів та телевізійних проектів, включаючи “Хмарний атлас”, “Сходження Юпітер”, “Восьме почуття” та, звичайно ж, франшизи “Матриця”.

Деякі з неймовірних предметів, виставлених на продаж – це оригінальна гвинтівка з “Матриці”, поліцейський спідер у стилі Нео-Сеула з “Хмарного атласу” та статуетка премії MTV за найкращу режисуру “Матриці”.

Вся виручка від аукціону буде передана до Фонду підтримки та захисту транс-молоді, який Аріана Гранде заснувала у березні. Кошти, зібрані в рамках благодійної акції будуть рівномірно розподілені між 18 організаціями в 12 різних штатах США.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією