Серіал “Верхом” – нова вестерн-драма з ковбоєм-геєм

Напередодні на “Hallmark”, одному з найбільших американських телевізійних каналів, стартував серіал “Верхом” (Ride), у центрі якого життя сім’ї на ранчо в Колорадо.

Один із головних героїв серіалу Тафф МакМюррей – гей, який працює на сімейному ранчо та переживає втрату старшого брата Остіна, знаменитого майстра родео.

На відміну від екстравагантних гомосексуальних персонажів телевізійних шоу, Тафф – звичайний хлопець, який має свою історію, не пов’язану виключно з його сексуальністю. Тафф, до речі, також не стикається з будь-якою дискримінацією в сім’ї чи родео-спільноті.

Актор Джейк Фой (Jake Foy), який грає Таффа, нагадує “Queerty”, гей і в реальному житті, що робить його участь у серіалі ще більш помітною та важливою для ЛГБТ-спільноти. Крім того, у шоу вже знайшлося небагато місця гей-романтиці. Так, у першому епізоді Тафф фліртує з іншим ковбоєм Джуліаном (Василіос Філіппакіс).

На думку ЗМІ, серіал “Верхом” – важливий знак того, що “Hallmark” не лише визнає існування гомосексуальних людей, а й показує на екрані їхні історії та стосунки. Хоч поки що випущено лише один епізод серіалу, він уже отримав позитивні відгуки за свою відкритість та інклюзивність.

За останні роки “Hallmark” продемонстрував справжню еволюцію щодо ЛГБТ-людей. 2014 року – вперше представив листівку до Дня батька з татами-геями. У 2015 році залучив до участі у своїй рекламній кампанії лесбійську пару. А у 2022 – зняв свій перший різдвяний гей-ромком.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією