Серед знаменитих особистостей, які загинули на Титаніку, можливо, була гей пара

Відомі історичні постаті Арчибальд Батт і Френсіс Девіс Мілле загинули 1912 року під час аварії Титаніка. За твердженнями істориків, між ними міг бути особливий зв’язок.


Арчибальд Батт, генерал (відображений на лівому фото), служив як військовий помічник американських президентів Теодора Рузвельта і Вільяма Говарда Тафта. Френсіс Девіс Мілле (відображений на правому фото) був відомим художником і скульптором зі США.

Подробиці про природу стосунків Батта і Мілле залишаються таємницею, проте відомо, що вони жили разом в одному будинку у Вашингтоні і подорожували до Європи удвох на кілька тижнів перед трагедією з Титаніком.

У 2012 році британський історик і науковий співробітник Оксфордського університету Річард Девенпорт-Гайнс зазначив, що довгострокове партнерство Батта і Мілле можна вважати ранньою версією правила “Не запитали, не сказали”. Адже ніхто б тоді не наважився про такі стосунки говорити. Вважалося, що чоловіки були близькими один одному і суспільству того часу було широко відомо, що в них були романтичні стосунки.

Мілле, який був одружений і мав дітей, але жив окремо від сім’ї, раніше зустрічався з мандрівником і письменником Чарльзом Ворреном Стоддардом, що підтверджується наявністю любовних листів, якими вони обмінювалися. Батт ніколи не одружувався, і чутки про майбутні заручини з жінкою так і залишилися чутками. У своїх листах Батт називав Мілле “моїм другом-художником, який живе зі мною”.

Девенпорт-Гайнс зазначає, що громадськість була обізнана про зв’язок Батта і Мілле: “Вашингтонські аналітики уникали привертання занадто багато уваги до чоловічих стосунків, але вони визнавали їхню взаємну прихильність“.

Батт і Мілле також були відомі своїми екстравагантними вечірками, які вони влаштовували для еліти Вашингтона у своїй резиденції Foggy Bottom.

Перед загибеллю вони провели разом час у Європі. Згідно з The Washington Post, вони збігалися за маршрутом і подорожували разом на пароплаві “Берлін”. Однак на Титаніку під час сумної зворотної поїздки вони займали різні каюти.

Мілле відправив одного листа з Титаніка під час зупинки в Ірландії, в якому скаржився на “кілька неприємних, самовдоволених американських жінок”, які перебували на борту.

Мілле і Батт, 63 і 46 років, загинули під час аварії Титаніка 15 квітня 1912 року. Тіло Мілле було знайдено і поховано в Массачусетсі, але тіло Батта так і не було знайдено.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією