СЕО OpenAI, Сем Альтман одружився з програмістом Олівером Малгеріном

Олівер Малгерін також цікавиться штучним інтелектом та працював у Meta.

Упродовж дня 11 січня у соцмережах стали вірусними фотографії з весілля Сема Альтмана, гендиректора компанії-розробника ChatGPT, OpenAI. На світлинах Альтман одружується з Олівером Малгеріном, програміста. Подія відбулась у гавайському пейзажі, ведучим церемонії був брат Альтмана Джек.

Згодом факт весілля підтвердило видання Business Insider з посиланням на джерело, присутнє на весіллі.

Liga.Tech розповідає, що відомо про пару Альтмана та Малгеріна.

Багато дітей і ранчо

38-річний Сем Альтман – відкритий гей, він зробив камінґ-аут у віці 17 років у школі. Відомо, що до Малгеріна Сем вісім років зустрічався з Ніком Сіво, у 2005 році вони разом заснували компанію Loopt, продуктом якої було програмне забезпечення для геолокації. У 2014 році Сіво та Альтман розійшлися після продажу компанії у 2012-му.

Стосунки з Оллі, як називає Альтман Малгеріна, бізнесмен зберігав досить приватними. Перша публічна поява пари – кінець червня, коли Альтман прийшов з Малгеріном на обід у Білому домі на честь приїзду Нарендри Моді, прем’єр-міністра Індії. Серед гостей були генеральний директор Google Сундар Пічаї та генеральний директор Apple Тім Кук.

Робочі тижні Альтман і Малгерін проводять у будинку на Рашн-Гілл у Сан-Франциско, розповів бізнесмен New York Times. На вихідних вони переїжджають до 25-річного відремонтованого будинку на приватному ранчо в Напі, Каліфорнія, де Альтман, який є вегетаріанцем, вирощує корів.

У вересні 2023-го у виданні New York Magazine вийшов матеріал “Сем Альтман – Оппенгеймер нашого часу”, де бізнесмен розповів, що вони з Малгеріном хочуть незабаром мати дітей. Альтман, який був старшим із чотирьох братів і сестер у “єврейській родині середнього класу”, як він її називає, сказав, що йому подобаються великі сім’ї.

Спільний інтерес – штучний інтелект

Олівер Малгерін має сторінку на LinkedIn, де можна відстежити його життєвий шлях. Майбутній чоловік Альтмана здобув ступінь бакалавра з компʼютерних наук в університеті Мельбурна (Австралія) у 2016 році, далі стажувався у компанії Vital-Sim у Калгарі. У 2015 році став співзасновником компанії PROPL у Мельбурні. Змінивши кілька місць роботи, у 2020-му Малгерін влаштовується до Meta на посаду Software Engineer, де він пропрацював до 2022 року.

Як і його чоловік, Малгерін цікавиться штучним інтелектом. Під час навчання в університеті Мельбурна Олівер працював над проєктами штучного інтелекту. Про це йдеться у блозі засновника організації, до якої Малгерін приєднався 2018 року після закінчення навчання.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією