Сенат Мічигану заборонив конверсійну терапію для неповнолітніх

Законодавці Мічигану схвалили законопроєкт, що забороняє конверсійну терапію для неповнолітніх. Тепер закон очікує схвалення губернатора Мічигану Гретчен Вітмер, яка раніше обіцяла підписати його.

Закон запобігає використанню дискредитованої практики конверсійної терапії з метою змінити сексуальну орієнтацію або гендерну ідентичність ЛГБТК+людей.

Після попереднього схвалення в палаті представників штату, заборона була підтримана в Сенаті 21 проти 15 голосів, отримавши підтримку тільки одного республіканця.

Тепер законопроєкт очікує схвалення від губернаторки-демократки Гретчен Вітмер, яка раніше засудила конверсійну терапію як “небезпечну практику”. Вітмер, нагадує “Advocate”, активно підтримує права ЛГБТ. Раніше вона обіцяла накласти вето на будь-яке антитрансгендерне законодавство.

Законопроєкт визначає конверсійну терапію як будь-які спроби професіоналів у сфері ментального здоров’я змінити сексуальну орієнтацію або гендерну ідентичність людини, за виключенням консультацій, що допомагають у процесі корекції статі. Коли Вітмер підпише цей закон, Мічиган приєднається до 21 штату, які вже заборонили цю практику.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією