Сем Сміт зіграє самого себе в другому сезоні “І просто так…”

У другому сезоні серіалу “І просто так…” на нас очікує поява дуже відомої гостьової зірки.

Шоураннер Майкл Патрік Кінг розповів Entertainment Weekly про деяких знаменитостей, які з’являться в новому сезоні, включно з одним з найулюбленіших представників ЛГБТ-спільноти – небінарним музикантом Семом Смітом!

Крім Сміта, Кінг згадав володарку п’яти “Еммі” і двох “Золотих глобусів”, 77-річну актрису Кендіс Берген, яка знову зіграє Енід Фрік, головного редактора Vogue. З’явиться у шоу й 89-річна Глорія Марі Стайнем – американська феміністка, журналістка, соціальна та політична активістка.

Що стосується участі Сміта, то, за словами Майкла Патріка Кінга, щнаменитість опинилась на знімальному майданчику через два дні після того, як виграла “Греммі”: “...На шиї у Сема був кулон із написом “Сем“. Він сказав, що у нього і у всіх його сестер такі ж кулони”.

“Це – неймовірно, що тобі вдалося створити шоу, яке сподобалося людям: ти телефонуєш Сему Сміту, щоб зіграти невеличку роль, яка нам була так потрібна, а він одразу каже: “Так, я обожнюю це шоу”. Це просто захоплююче”, – сказав Майкл Патрік Кінг.

Раніше Сміт натякав на свою появу в серіалі, коли опублікував фотографії з трейлера на знімальному майданчику з підписом: “Вляпався в щось безбашенне“.

Прем’єра другого сезону “І просто так…” – сиквела “Сексу у великому місті” – відбудеться в червні. Наприкінці березня HBO Max представив тизер продовження.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією