Сем Сміт та Кім Петрас увійшли в історію ЛГБТК+ піснею, що посіла перше місце в Billboard

Цього тижня хіт Сема Сміта та Кім Петрас “Unholy” досяг першого місця в чарті Billboard Hot 100. Як зазначає Billboard, Сміт і Петрас – “перші відкриті небінарний та трансгендерний музиканти“, які очолили Hot 100.

“Я не можу в це повірити. Номер один в Америці. Чесно кажучи, я втратив дар мови, вражений і дуже щасливий…” – написав Сем Сміт у соціальних мережах, наголосивши, що “Unholy” особлива пісня для нього з багатьох причин . “…Я просто пишаюся всіма, хто взяв у цьому проекті участь, за їхню хоробрість, мужність і силу. Для мене велика честь працювати з такими неймовірно талановитими музикантами та людьми. А Кім… яка ти чарівна. Ти – скарб і джерело натхнення для багатьох. …Яка подорож. Які 10 років. Яке життя…” – пише Сем Сміт.

Кім Петрас також звернулася до підписників у соціальних мережах:

“НОМЕР ONEEEEE HOT 100! Я така вдячна!” “…Для мене велика честь бути частиною твого першого номера один у США, яких у тебе має бути 500 зараз. Я люблю тебе, ангел Сем”, – написала Петрас.

“Out” зазначає, що перше місце “Unholy” у Billboard – не лише визначальний момент для кар’єри музикантів, а й історичний момент для ЛГБТК+ спільноти. Ніколи ще жоден небінарний артист чи транс-виконавець не досягав вершин чарту Billboard Hot 100.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією