Savage x Fenty представив колекцію до Місяця гордості

Бренд співачки Rihanna Savage x Fenty представив свою другу колекцію Гордості. Перша колекція вийшла у 2021 році.

В останній версії будуть представлені чотири колекції: «Forever Savage», «Tagged by Savage», «Carnival Mesh» и «Show Your Colors», з колготками в сіточку, багатобарвними веселковими принтами, сітчастими тканинами, блискітками та мереживом. Також будуть представлені бандажі, пояси з підв’язками, батоги, бюстгальтери, боді, панчохи та одяг для сну.

«Прославляючи яскравість та різноманітність спільноти ЛГБТК+, ця кампанія призначена для всіх», — йдеться у заяві компанії. «Справжнє втілення вашої індивідуальності зі стилем лежить в основі Savage x Fenty, і колекція Pride демонструє це повною мірою».

У кампанії беруть участь моделі Honey Balenciaga, Plastique Tiara, Шахім Андерсон, Ліллі Джонсон, Соай Фан, Ніккі Гарса, Томас Матос та Арміель Чандлер.

Речі з колекції Savage x Pride коштують від 16,95 до 69,95 доларів, їх можна придбати на веб-сайті бренду або в магазинах.

Компанія також зробить пожертву в американську ЛГБТ-організацію GLAAD на честь Місяця гордості. Крім того, у партнерстві з некомерційною групою Clara Lionel Foundation (яка була створена Rihanna в 2021 році) Savage зробить пожертву For The Gworls, яка підтримує чорношкірих транс*персон.

«Для нас велика честь привернути увагу до цих двох організацій, які нагадують нам про відзначення спільноти ЛГБТКІА+ кожен день, Місяць гордості й надалі», — йдеться у повідомленні компанії.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією