Римський прайд святкує 30-ту річницю, учасники маршу висміюють коментарі Папи Римського

ЛГБТК+ активісти висміяли Папу Римського за його нещодавні коментарі про те, що геї стають священиками.

У суботу в Римі пройшов 30-й щорічний прайд.

Десятки тисяч людей вийшли на вулиці в яскравому і барвистому вбранні – марширували, танцювали і співали по італійській столиці.

Значна частина плакатів, вивісок і банерів, які можна було побачити серед натовпу, висміювали нещодавні висловлювання понтифіка щодо кольору шкіри.

Минулого місяця Папа Франциск був змушений вибачитися після того, як італійські ЗМІ процитували неназваних єпископів, які заявили, що Святіший Отець жартома вжив термін «faggotness» під час офіційної зустрічі, яка проходила італійською мовою.

Зрозуміло, що ця фраза була використана у зв’язку із забороною Ватикану допускати геїв до духовенства, яка нещодавно була підтверджена.

Повідомляється, що аргентинський понтифік, який регулярно використовує сленг, коли говорить рідною іспанською мовою, вдруге вжив цей термін під час зустрічі зі священиками в Римі минулого тижня.

На одному з плакатів, вивішеному з великого мотоцикла, яким керувала жінка в райдужному капелюсі на чолі суботнього параду, було написано: «Увага, звідси високий рівень faggotry».

На іншому, який тримав чоловік, одягнений як сам Святіший Отець, було написано: «На цьому параді забагато faggotness».

Еллі Шлієн, лідерка головної опозиційної партії Італії, танцювала на платформі в самому центрі заходу.

Шлієн зарекомендувала себе як сильна і рішуча захисниця прав ЛГБТК+, що різко контрастує з її колегою, італійською ультраправою прем’єр-міністеркою Джорджію Мелоні.

Партія Мелоні «Брати Італії» вже давно виступає проти рівності шлюбів, батьківських прав геїв та використання сурогатних вагітностей.

Ще один учасник параду тримав плакат з написом: «Мені не подобається Мелоні, але мені подобаються дині і руде волосся».

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар