Рікі Мартін і Джван Йосеф розлучаються

Відомий виконавець поп-музики Рікі Мартін і його чоловік Джвайн Йосеф оголосили про розлучення після шести років шлюбу.

51-річний пуерториканський співак і 38-річний сирійсько-шведський артист зробили днями спільну заяву про розірвання шлюбу в медіа People.

“Ми вирішили розірвати наш шлюб з любов’ю, повагою і гідністю для наших дітей і повагою до того, що ми пережили як пара за всі ці чудові роки”, – сказали вони.

У екс-подружжя двоє спільних дітей. Їхня дочка Люсія народилася 2018 року, а син Ренн народився 2019 року. Мартін також є батьком близнюків Маттео і Валентино, які народилися 2008 року.

“Наше найбільше бажання зараз – зберегти здорову сімейну динаміку і стосунки, засновані на мирі та дружбі, щоб продовжити спільне виховання наших дітей, зберігаючи повагу і любов, які ми відчуваємо один до одного”, – сказали вони.

Мартін і Йосеф познайомилися в Instagram 2015 року. Вони побралися 2016 року і одружилися 2018 року. Йосеф – досить відомий художник. Раніше цього року він відкрив нову студію в Лос-Анджелесі.

Нагадаємо, що раніше Рікі Мартін був вплутаний у скандальну історію зі своїм племінником, який звинувачував виконавця в сексуальному насильстві.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією