Режисер The Last of Us пояснив рішення не показувати тіла Білла та Френка у 3 епізоді

Режисер The Last of Us Пітер Хоар пояснив, чому він не вважав “необхідним” знімати трупи Білла і Френка в кінці третього епізоду популярного серіалу.

Заснований на популярній відеогрі, постапокаліптичний серіал “The Last of Us” від HBO завоював прихильність як критиків, так і глядачів завдяки блискуче адаптованому сюжету та зворушливій грі провідних акторів, серед яких Педро Паскаль, Белла Ремсі та Мелані Лінскі.

Однак найвидатнішим епізодом для багатьох ЛГБТК+ глядачів, безсумнівно, став епізод “Довгий, довгий час”. Режисер Пітер Хоар (за що отримав номінацію на “Еммі”) зняв у ньому Ніка Оффермана (“Парки і зони відпочинку”) та Мюррея Бартлетта (“Білий лотос”) у ролі закоханих геїв Білла та Френка.

Відволікаючись від основного сюжету, глядачі спостерігали за тонкою і ніжною романтикою двох людей, які пережили пандемію, протягом двох десятиліть. Зрештою, після того, як у Френка діагностували невиліковну хворобу, пара вирішила повернути собі силу і мирно померти в обіймах одне одного.

Шанувальники похвалили серіал за підрив токсичного тропу “поховайте своїх геїв” і особливо оцінили делікатне рішення не показувати мертві тіла Білла і Френка в кінці третьої серії.

В інтерв’ю для Deadline Хоар пояснив, чому команда перевернула очікування у світі “The Last of Us”, де панує смерть.

Френк і Білл у серіалі “Останні з нас”. (HBO)

“Це завжди було важливо, ніколи не показувати мертві тіла”, – пояснив він. “Це також те, що ми обговорювали всією групою на самому початку. Це не просто так.

“Я думаю, що [виконавчий продюсер] Ніл Дракманн, ймовірно, сказав би, що світ The Last of Us дуже жорстокий. А в жорстокому світі люди будуть страждати, і люди отримають жахливі травми для свого тіла і розуму”.

Далі Хоар пояснив, що зрештою саме шоураннер і сценарист серіалу Крейг Мейзін вирішив, що епізод може витримати відсутність зображення тіл Білла і Френка.

“Я думаю, що [співавтор] Крейг [Мазін] вирішив, що нам це просто не потрібно, – продовжив він. “Це було не потрібно”.

На відміну від смертей, насильства і крові, які ми бачимо в інших частинах серіалу, глядачі просто залишаються зі спогадами про ідилічне спільне життя Білла і Френка. Епізод пропонує багато тихих красивих моментів близькості між парою, включаючи сцени, в яких вони разом грають на піаніно, вирощують полуницю і навіть одружуються.

Білл (Нік Офферман) і Френк (Мюррей Бартлетт) у серіалі “Останні з нас”. (HBO)

Успіх також пояснюється блискучою хімією між двома зірками.

“Ми просто відпустили їх і зробили це, – сказав Хоар. “Ці двоє чоловіків були просто божественні, сповнені любові та розуміння і мали явну пристрасть до цього сценарію та історії. Багато людей говорили, що це чудова історія кохання середнього віку, а також чоловіча історія кохання”.

І якщо наприкінці епізоду ви ридали, то ви точно не оні такі.

“Я, звичайно, не ставив собі за мету розповісти історію, яка змусить світ нестримно плакати, але я це зробив”, – додав Хоар про те, чи не став він занадто емоційним. “Проста відповідь – вона може стати занадто сльозливою. У цій історії кохання геїв є своя прямолінійність. Вона не яскрава. Вона справжня і автентична”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією