Релігія – це важливо, вважає кожен п’ятий молодий представник ЛГБТК+ у США

П’ята частина молодих ЛГБТК+ американців знаходить розраду в релігії. Такими є підсумки нового дослідження “Проекту Тревор” (Trevor Project).

21% ЛГБТК+ молоді заявляє, що віра та духовні традиції для них або “важливі”, або дуже “важливі”. Учасники опитування віком від 18 до 24 років говорили про це частіше за інших. Цікаво, що люди, які менш забезпечені у фінансовому відношенні, повідомляли про вищий рівень своєї релігії. Більшість із них живе на півдні США.

Молодь, яка вважає, що їхня релігія “важлива” або “дуже важлива”, повідомила також про нижчі показники депресії, порівняно з тими, хто сказав, що релігія “не важлива” – від 55 до 58 %.

“Проект Тревор”, нагадує “Advocate”, найстаріша організація в США, що надає кризові послуги ЛГБТК+ молоді. У дослідженні, підсумки якого були опубліковані минулого тижня, вивчається значення релігійності чи духовності квір-молоді, а також те, як це пов’язано із психічним здоров’ям.

Дослідження ґрунтується на опитуванні, яке проводилося з вересня по грудень 2021 року за участю майже 34 000 молодих людей, а також на даних Центрів з контролю та профілактики захворювань 2020 року про ризиковану поведінку молоді.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією