Путін зробив цинічну заяву стосовно ЛГБТ

Президент рф закликав представників ЛГБТ “не чіпати дітей”, бо росія орієнтується на традиційні цінності.

У росії начебто толерантно ставляться до ЛГБТ-людей і вони не зазнають жодних обмежень. Таку цинічну заяву зробив Путін у вівторок, 20 лютого.

“Ми досить толерантно ставимося і до людей нетрадиційної сексуальної орієнтації. Ми просто не випинаємо це і не вважаємо, що це правильно випинати. Нехай усі живуть як дорослі люди, як хочуть. Ніхто їх ні в чому не обмежує”, – заявив він на пленарному засіданні форуму Сильні ідеї для нового часу.

Путін додав, що росія орієнтується на традиційні цінності. При цьому він закликав представників ЛГБТ “не чіпати дітей”.

Нагадаємо, у листопаді 2023 року Верховний суд рф визнав рух ЛГБТ “екстремістським” та заборонив його діяльність у країні.

А у грудні 2022 року путін підписав закон про заборону “ЛГБТ-пропаганди”. Документ запроваджує адміністративну відповідальність за “пропаганду нетрадиційних сексуальних відносин, педофілію та зміну статі серед дітей та дорослих”.

Також повідомлялося, що МОЗ росії планує зайнятися “лікуванням” людей, що “страждають на психічні розлади, пов’язані зі статевим розвитком і орієнтацією”. Зокрема, в психоневрологічних диспансерах і поліклініках з’являться кабінети сексологів, що займатимуться цим питанням.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар