Професійний рестлер Балк Бронсон примусив нас здригнутися, відкрито заявивши про свою бісексуальність

Ґей, професійний реслер Ентоні Боуенс став випробуванням для всіх елітних реслерів, зробивши камінг-аут у 2016 році, а тепер популярний реслер Джо Фітцпатрік, він же «Брудний Балк» Бронсон, святкує Місяць гордості, зробивши камінґ-аут як бісексуал.

2 червня Бронсон, який виступає у складі команди «Залізні дикуни» (Iron Savages), зробив камінґ-аут, відповівши на ланцюжок твітів у соціальній мережі X (раніше Twitter) надзвичайно милим селфі, яке вже набрало понад 380 000 переглядів.

Бронсон опублікував усміхнене селфі з бісексуальним прапором у відповідь на ланцюжок твітів «ти і твій прапор» після того, як його наречена, професійна рестлерка Габбі Форза, опублікувала своє власне селфі поряд з пансексуальним прапором Прайду.

На щастя для Бронсона, його відвертий пост був зустрінутий виливом любові та підтримки з боку фанатів. Одна людина прокоментувала: «Бачити, як багато рестлерів відчувають себе комфортно, відкрито будучи справжніми собою, – це охрініти як круто. Люблю це для в вас!!!”

Хтось інший написав: «Happy Pride! Вас бачать, і ви дивовижні!” У блозі Жіночого відділу AEW навіть написали: «Так, чорт забирай! Щасливого #МісяцяПрайду!”

3 червня Бронсон відповів на всю любов, яку він отримав в Інтернеті, опублікувавши серію заяв, написаних в додатку «Нотатки» від Apple і розміщених на X.

«Останні 24 години були просто приголомшливими з тих пір, як я відкрито визнав, що я бісексуал», – написав Бронсон. “Я втратив дар мови від нескінченних телефонних дзвінків, смс, повідомлень, відповідей від відданих фанатів, моїх близьких друзів, нашого покидька і багатьох інших людей, з якими у мене з’явилися нові знайомства. Між реакцією в соціальних мережах і щойно завершеною 55-хвилинною телефонною розмовою з батьками, яка була переповнена такою любов’ю і підтримкою, що піднімає настрій, я міг би зараз пробігти крізь цегляну стіну від того, наскільки вдячним я себе почуваю”.

Він продовжив, дякуючи Форзі за те, що нарешті відчув себе комфортно: «Кохання мого життя завжди піднімало мене і пишалося мною з тієї секунди, як я зізнався їй у своїй сексуальності, коли ми почали зустрічатися, але завжди вселяло мені, що якщо я буду говорити про це відкрито, то тільки для себе і ні для кого іншого, і тільки тоді, коли мені буде комфортно. З її нескінченною любов’ю та прийняттям, я, чесно кажучи, не хотів ділитися цим зі світом. Вона – мій світ, і це все, що має значення, чи не так?«».

Далі він розповів про своїх колег по рестлінгу, які також зробили камінг-аут. “Ну, останнім часом я відчуваю себе по-іншому. Мало того, що мене сильно надихнула Габбі і те, як вона пишається тим, що вона бі-/пансексуальна і квір-людина, мене надихнуло багато інших людей. Багато моїх друзів і колег, які відкрилися і пишаються цим, і навіть ті, хто все ще ховається в шафі, чекаючи, що одного дня відчують себе готовими”.

Він також говорив про те, що «знав», якою буде реакція на його камінг-аут, але «чесно кажучи, йому було байдуже», і закликав колег, які вважають його камінг-аут «стратегічним кроком» для зміцнення своєї кар’єри, написавши, що він сподівається, що «це вас злить».

Форза відповів на його заяву, написавши: «Я дуже, дуже сильно тебе люблю. Щасливого місяця гордості моєму коханому і всім нашим люблячим друзям, які зробили його день і цей досвід таким люблячим. Я не можу дочекатися, коли одружуся з моїм солодким Ведмедиком. Ти заслуговуєш на цілий світ”.

Ласкаво просимо до сім’ї, Балк!

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар