Професійний гравець у League of Legends зробив камінг-аут

Саппорт складу Dignitas за League of Legends Вінсент Biofrost Ван зізнався у гомосексуальності. Заяву кіберспортсмен опублікував у твіттері.

Bioforst розповів, що з дитинства зазнавав цькування у сім’ї та школі. За словами гравця, оточуючі засуджували його поведінку та просили “не бути геєм“. Ван також зазначив, що стикався з проявами гомофобії з боку кіберспортивної спільноти, включаючи своїх тиммейтів та співробітників клубів, за які виступав.

Bioforst заявив, що зараз зміг прийняти себе таким, яким він є. Зізнання гравець вирішив опублікувати для того, щоб проінформувати суспільство про проблеми, з якими стикаються гоомосексуальні люди. У тому числі Ван розраховує на позитивні зміни у кіберспортивному ком’юніті, в якому, за його словами, процвітають сексизм, забобони та гомофобія.

Biofrost виступає на професійній сцені League of Legends понад шість років. У листопаді 2021 року Ван перейшов до Dignitas. Раніше він також представляв Team SoloMid, у складі якого чотири рази став переможцем американської ліги LCS.

Джерело

Поділись публікацією