Прем’єра “Флеша” в Лос-Анджелесі: Езра Міллер вийшов у світ

Езра Міллер, який виконав роль Флеша в новому супергеройському фільмі від DC Studios, уперше з’явився на публіці після серії скандалів, що призвели до розгляду проти нього за звинуваченням у пограбуванні, скоєному в травні 2022 року.

30-річний Езра Міллер (Ezra Miller), нагадує “Advocate”, у січні уклав угоду про визнання провини. Раніше він був заарештований на Гаваях 2022 року і звинувачений у хуліганстві та домаганнях.

Подейкували, що Міллер через скандал може позбутися ролі Флеша, але Warner Bros. Pictures і DC Studios вирішили випустити проект, зберігши роботу актора. У понеділок фільм був представлений на прем’єрі в Грауманівському кінотеатрі в Голлівуді.

Міллер пройшовся червоною доріжкою і презентував “Флеш” (Flash) разом з іншими акторами – Беном Аффлеком, Сашею Кайє і режисером Енді Мускетті.

“Це прекрасний момент для мене. Круто бачити всіх і дивитися фільм, який став для мене неймовірною подорожжю”, – сказав Міллер в інтерв’ю, наводить його слова Entertainment Tonight. Окремо Міллер подякував Мускетті, а також продюсеру Заку Снайдеру та керівникам Warner Bros. – “за розсудливість і турботу” про його життя.

У серпні минулого року Міллер у своїй заяві, опублікованій у Variety, вибачився за скандальну поведінку, стверджуючи, що, незважаючи на “складні проблеми з психічним здоров’ям”, він “має намір проробити всю необхідну роботу, щоб повернутися до здорового, безпечного і продуктивного” життя.

Реліз “Флеша” у США відбудеться 16 червня.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією