Потаємні зізнання Рікі Мартіна: кохання, розлучення і плани на новий роман

Співак Рікі Мартін розповів про своє розлучення з Джваном Йозефом. Він запевняє, що рішення розлучитися було прийнято кілька років тому.

З моменту оголошення про розлучення з Джваном Йозефом (Jwan Yosef) минув місяць. Рікі Мартін (Ricky Martin) вперше поділився своїми думками з цього приводу. Співак стверджує, що рішення про розлучення назрівало кілька років. Зрештою, рішення розлучитися було прийнято. Це сталося задовго до пандемії.

Джван і я завжди вважатимемо одне одного сім’єю. У нас двоє дітей, яких ми збираємося й далі виховувати разом“, – сказав 51-річний Рікі Мартін в інтерв’ю “Telemundo Puerto Rico”.

Ми подивилися один одному в очі, посміхнулися, обійнялися і розлучилися“, – розповів Мартін, наголосивши, що розлучення не було трагедією: “Ми пройшли через злети і падіння. Ми разом плакали і разом раділи…

Коли громадськість дізналася, що ми розходимося, ми вже давно все пережили… Ми були впевнені, що це має статися для благополуччя кожного з нас – Джвана, мене і наших дітей. Зараз усім нам краще, ніж будь-коли“, – додав музикант.

Мартін і Йозеф, нагадаємо, батьки доньки Люсії та сина Ренна. Мартін ще до знайомства з Йозефом уже виховував близнюків Маттео і Валентино, яких тепер він виховуватиме сам.

Незважаючи на проблеми в шлюбі, чоловіки завжди намагалися, щоб їхні діти не були свідками конфліктів. “Мої діти ніколи не бачили, як ми сваримося з Йозефом“, – наголосив Рікі Мартін.

На запитання про майбутнє Рікі Мартін сказав, що він не шукає нових стосунків, але йому подобається бути в стані закоханості, і він цілком може уявити себе героєм нового роману.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією