Поправка, що визнає права одностатевого подружжя загиблих військовослужбовців ЦАХАЛу, затверджена в першому читанні

Кнесет Ізраїлю затвердив у першому читанні поправку до закону про права вдів/вдівців загиблих військовослужбовців ЦАХАЛу, що поширює її дію на одностатеві сім’ї, зокрема на пари, які жили в цивільному шлюбі.

Під законопроектом, висунутим Йораєм Лахавом-Херціано, поставили свої підписи 80 депутатів Кнесету.

Нагадаємо, що минулого тижня у відповідь на звернення спікера Кнесету Аміра Охани міністр оборони Йоав Галант заявив, що “моральний обов’язок Ізраїлю перед сім’ями загиблих величезний, незалежно від їхнього віросповідання, національності або сексуальної орієнтації”.

Таку відповідь дав міністр оборони Йоав Галант на прохання спікера Кнесету Аміра Охани визнати одностатеве подружжя загиблих військовослужбовців.

Галант зазначив, що міністерство оборони на практиці інтерпретує Закон про сім’ї загиблих солдатів у такий спосіб, що він поширюється на одностатеві пари, водночас кожен випадок розглядають індивідуально, відповідно до фактів та умов, викладених у законі про “цивільні союзи” (“ядуім бе цибур”), без зв’язку із сексуальною ідентичністю загиблого або члена його сім’ї, що звернувся по отримання статусу згідно із законом.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією