Понад мільйон людей взяли участь у найбільшому прайді Європи в Кельні

До Кельна повернувся щорічний прайд-парад Christopher Street Day (CSD). Вперше за два роки захід пройшов без коронавірусних обмежень і зібрав рекордну кількість учасників: вулицями Кельна минулими вихідними з плакатами та райдужними прапорами пройшли близько 1,2 млн осіб.

Демонстрація стала “ознакою різноманітності”, показавши здатність німців чинити опір ненависті, заявив прем’єр-міністр Північного Рейну-Вестфалії Хендрік Вюст.

Захід вважається найбільшим прайдом у Німеччині. Близько 180 піших гуртів та музичних платформ пройшли центром міста – такого в Кельні ще ніколи не було, пише Zeit.De.

Кельнський CSD – одна з найбільших подій ЛГБТ-життя Європи. З початку пандемії це перший подібний захід у Кельні. Кельнська ЛГБТ-асоціація KLuST чекала близько 45 000 учасників та понад мільйон глядачів. Але прогнози було перевищено багаторазово, наплив був “неймовірний”.

Прайд-парад відкрив прем’єр-міністр землі Північний Рейн-Вестфалія Хендрік Вюст (ХДС). Він сказав, що свято “надсилає сильний сигнал про різноманітність, толерантність, боротьбу з ненавистю та ізоляцією”.

Джерело

Поділись публікацією
Залишити коментарій