Політик Тед Круз знімається у несмішному за своєю суттю трансфобному спортивному фільмі ‘Леді Бейсболістки’

Сенатор з США Тед Круз дебютує в новій повнометражній “комедії”, яка безсоромно висміює трансгендерних жінок у спорті.

Цього тижня Daily Wire випустив трейлер фільму, знятого їхнім засновником Джеремі Борингом, який намагається висміяти транс-інклюзію в спорті.

Фільм, який, що не дивно, оминає кінотеатральний чи телевізійний реліз і потрапляє одразу на DailyWire+, розповідає історію групи спортсменів-чоловіків, які вирішили прикинутися жінками, щоб домінувати у жіночій баскетбольній лізі.

Якщо ви не зрозуміли, жарт полягає в тому, що, хоча ці чуваки не мають жодного шансу проти інших цис чоловіків, вони можуть перемогти жінок-спортсменок, навіть не спітнівши, бо всі жінки погано займаються спортом.

Мета цього фільму, за словами його творця, показати, як легко цис чоловікам прикидатися трансгендерами і змагатися в жіночих видах спорту – що, звісно, глибоко неправда.

Існує не один реальний приклад того, як групи цис чоловіків зловживають транс-інклюзивними правилами для того, щоб захопити жіночий спорт.

Мало того, для справжніх трансгендерних спортсменів у США та за її межами вже існують жорсткі обмежувальні бар’єри, які виявилися шкідливими.

Лише за останні кілька місяців низка спортивних організацій заборонила участь транс*персон у деяких або всіх видах спорту.

“Голлівуд не зніме фільм про те, наскільки абсурдним є те, що ми дозволяємо дорослим чоловікам називати себе жінками, а потім домінувати в жіночому спорті. Тому ми зробили це”, – написав Борейнґ, з гордістю поділившись трейлером фільму в соціальних мережах.

Окрім транс-жінок, у фільмі також йдеться про корінне населення, відсутність інтересу до жіночого спорту та жінок загалом. Крім того, у фільмі є дуже тонко завуальована критика транс-ікони Ділан Малвейні та її серії TikTok “Дні дівочого життя”.

У фільмі знялися не лише антитранс-активісти Бен Шапіро та Райлі Ґейнс, але й є химерна епізодична поява республіканця з Техасу Теда Круза.

Не виявляючи жодних ознак збентеження, Круз перепостив трейлер фільму і позначив його тегом ведучого ток-шоу Джиммі Кіммела, написавши: “@JimmyKimmelLive, ось як можна зробити баскетбольну комедію, яка насправді смішна. Візьміть нотатки “.

Окрім шаленого ажіотажу з боку трансфобних коментаторів, реакція на трейлер “Леді Балерин” поки що була досить пригнічуючою – невдалий результат для фільму, який описує себе як “найзахоплюючу комедію року”.

Судячи з реакції в соціальних мережах, ті, хто переглянув трейлер, не стільки розлючені, скільки не вражені.

“Це схоже на 90 хвилин одного і того ж набридлого жарту”, – написав один з користувачів Reddit.

“Називати це “жартом” досить щедро”, – відповів другий.

Ще один зазначив: “Не думайте, що ви можете вдавати, ніби дбаєте про чесність жіночого спорту, коли жартуєте про те, що ніхто не дивиться жіночий спорт. Не треба робити вигляд, що ви дбаєте про чесність жіночого спорту. Ви трохи віддаєте гру”.

У стримі X хтось інший зауважив, що проблема не стільки в передумові “Леді Балерс”, скільки у відсутності харизми та справжньої комедії.

“Річ у тім, що “Леді-балерини”… концепція не є несмішною за своєю суттю. Якби в центрі жарту були чоловіки-мізогіністи, які користуються соціальною “лазівкою” (гендерною мінливістю), щоб перестати бути невдахами….., то це міг би бути матеріал у стилі “Завжди сонячно у Філадельфії”, – пишуть вони.

“Проблема в тому, що… не вони є об’єктом жартів. А транс-люди. І жінки загалом. Це форма “комедії”, яка є ненависною і гнилою до самої своєї суті. Ось чому це зовсім не смішно. І ніхто з акторів не має необхідної для цього харизми”.

Джерело

Сподобалось? Знайди хвилинку, щоб підтримати нас на Patreon!
Become a patron at Patreon!
Поділись публікацією
Залишити коментар